up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak używać żelaznych ubrań

Żelazko do ubrań może nie być w stanie przywrócić gładkości ubraniom z głębokimi zmarszczkami. Z tego powodu powinieneś używać żelazka parowego, które lepiej usunie trudne zagniecenia na różnych rodzajach tkanin. Aby szybko pozbyć się zmarszczek, najlepszym sposobem jest para. Philips , Bosch , Braun i Beko i Rowenta oferują najlepsze żelazko do ubrań.

Jak korzystać z żelazka parowego?

Żelazka parowe są łatwe w użyciu i większość z nich ma te same cechy. Należy jednak przeczytać instrukcje i postępować zgodnie z nimi, ponieważ każdy model ma swoje własne funkcje i specyfikacje. Podczas korzystania z żelazka parowego postępuj zgodnie z poniższymi krokami;

• Napełnij komorę na wodę żelazka i poczekaj, aż żelazko się nagrzeje.
• Żelazko jest gotowe do użycia, gdy zgaśnie czerwone światło.
• Używając żelazka parowego, upewnij się, że napełniasz zbiornik tylko czystą wodą. Woda zapachowa lub płyn do płukania tkanin mogą odbarwić tkaninę.
• Upewnij się, że napełniasz zbiornik na wodę żelazka parowego zgodnie z instrukcjami produktu. Niektóre żelazka parowe są wyposażone w wyjmowany zbiornik, który można napełniać osobno.
• Upewnij się, że zbiornik żelazka parowego na ubrania nie jest napełniony powyżej linii „max”.
Prasownica parowa pomaga zabijać zarazki i zarodniki oraz usuwa nieprzyjemne zapachy.


clouse menu Zamknij