up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Czyszczenie elektronika i komputery

Czyszczenie

Znajdź szeroką gamę produktów Czyszczenie dla elektronika i komputery. Odkryj najlepsze oferty w techinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Czyszczenie

Marki Czyszczenie

Ewolucja odkurzaczy

Żelazka elektryczne

W 1982 roku wynaleziono pierwsze żelazko elektryczne. Zasadniczo istnieją dwa rodzaje żelazek. Jednym z nich jest suchy, który od kilku lat jest używany w naszych domach. Drugi to żelazko parowe, które zostało wprowadzone w czasach współczesnych i jest bardziej skuteczne niż żelazko suche.
Żelazko parowe to najlepszy wybór, jeśli chcesz nadać swoim ubraniom profesjonalny wygląd. Żelazko parowe wytwarza gorącą parę, która zwilża włókna ubrań, eliminuje silne zagniecenia i ułatwia prasowanie.
Z kolei suche żelazko ma stopę, która tylko się nagrzewa i służy do prasowania ubrań i sprawia, że wyglądają gładko.
Kupując żelazka odzieżowe pamiętaj, że im wyższa moc, tym lepsze osiągi. Xiaomi , Philips , Bosch , Roborock , Braun i Beko to najlepsi producenci sprzętu AGD.

Odkurzacze

Odkurzacz ewoluował od odkurzaczy do dywanów do odkurzaczy ręcznych. W latach 60. XIX wieku opracowano pierwszy model ręczny.
Pierwszy odkurzacz został wynaleziony w Chicago w 1868 roku, nazwany „Whirlwind” przez Ives W. McGaffey.
Dziś prawie każdy właściciel domu ma w swoim domu odkurzacz. Ponieważ pozwala poprawić jakość powietrza w domu i zmniejszyć potencjalne alergeny. Co więcej, odkurzacz to jedno z najważniejszych narzędzi, które pomogą Ci zaoszczędzić czas i energię.
Zamiatanie może oczyścić podłogę, ale kurz zawsze tam pozostanie. Dzięki wydajnemu systemowi filtracji – odkurzacz całkowicie czyści każdą cząsteczkę kurzu w mgnieniu oka.

Odkurzacze robotów

Bez wątpienia odkurzanie jest jednym z domowych obowiązków, których zwykle starasz się unikać. Sprzątanie to nie tylko żmudna i nudna praca, ale także pochłania dużo energii i czasu. Dlatego inwestowanie w robota próżniowego jest prawdziwym ratunkiem.
Pod koniec lat 90. po raz pierwszy wprowadzono odkurzacze robotów, a dziś są one znane jako jeden z najważniejszych gadżetów inteligentnego domu. Odkurzacze robotyczne czyszczą Twoje dywany, chodniki i podłogi przy niewielkim lub żadnym wysiłku z Twojej strony.
Odkurzacze zrobotyzowane to niezwykle przydatne i skuteczne autonomiczne urządzenia domowe. Działają podobnie do zwykłych odkurzaczy i są przeznaczone do czyszczenia twardych podłóg, płytek lub dywanów z wszelkiego rodzaju brudu i gruzu.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij