up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Delonghi

Delonghi

Wszystko ( Delonghi )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Delonghi

Delonghi to renomowana włoska marka, która od ponad wieku ozdabia kuchnie na całym świecie innowacyjnymi urządzeniami domowymi. Firma została założona w 1902 roku przez rodzinę Delonghi w Treviso we Włoszech i początkowo specjalizowała się w produkcji małych części przemysłowych. Jej droga do sławy w domu zaczęła się jednak w latach 50., kiedy przeszła do produkcji urządzeń grzewczych i klimatyzatorów. Zobowiązanie Delonghi do rzemiosła i innowacji stanowiło podstawę do różnorodnej oferty produktów, w tym pieców, ogrzewaczy, ekspresów do kawy, frytkownic, tosterów i krajalnic. Odkryj pełną gamę produktów Delonghi online w Techinn.
Delonghi's podróż od części przemysłowych do urządzeń domowych wyraża jego zaangażowanie w innowacje, jakość i styl. Z różnorodną gamą produktów, w tym pieców, ogrzewaczy, ekspresów do kawy, frytkownic, tosterów i krajalnic, Delonghi nadal poprawia codzienne życie ludzi na całym świecie, dodając odrobinę włoskiej doskonałości do ich domów.

Delonghi jest marką doskonałości

Piekarniki Delonghi łączą włoski wyczucie stylu z kulinarną precyzją. Ich wszechstronne piekarniki oferują gotowanie konwekcyjne, wiele funkcji gotowania i nawet wbudowane grille, czyniąc je niezbędnymi towarzyszami kuchni zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych kucharzy. Ogrzewacze Delonghi ustanowiły złoty standard dla rozwiązań ogrzewania domowego. Ich żeliwne radiatory i ogrzewacze ceramiczne zapewniają wydajne ciepło i kontrolę temperatury, jednocześnie zachowując elegancki design, który doskonale wpisuje się w każdy pokój.
Miłośnicy kawy na całym świecie polegają na ekspresach do kawy Delonghi do swojego codziennego zastrzyku kofeiny. Ekspresy do kawy Delonghi dostosowują się do różnych preferencji, od prostych ekspresów do kawy typu drip po zaawansowane ekspresy do kawy z możliwością spieniania mleka, zapewniając perfekcyjną filiżankę za każdym razem. Dla konesera wyśmienitej kawy ekspresy do espresso Delonghi oferują autentyczne włoskie doświadczenie z kawą. Wyposażone są w wysokociśnieniowe pompy, precyzyjną kontrolę temperatury i nawet dostosowywane ustawienia, aby przygotować espresso tak, jak lubisz.
Frytkownice Delonghi rewolucjonizują sposób, w jaki gotujemy, dostarczając zdrowszej alternatywy dla smażenia na głębokim tłuszczu. Za pomocą innowacyjnej technologii cyrkulują gorące powietrze, aby osiągnąć chrupiące i pyszne rezultaty, bez nadmiaru oleju. Tostery Delonghi nie tylko prażą chleb do perfekcji, ale także dodają dotyk stylu do Twojej kuchni. Z różnymi ustawieniami wypiekania i szerokimi szczelinami obsługują różne rodzaje chleba i zapewniają równe wypiekanie za każdym razem. Krajalnice Delonghi to ostateczne narzędzie do tworzenia szybkich i satysfakcjonujących posiłków. Te kompaktowe urządzenia zamieniają zwykłe składniki w pyszne kanapki z panini, smażony ser i więcej, czyniąc je niezbędnymi dla zapracowanych gospodarstw domowych.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij