up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dolce & gabbana IPhone 6/6S Jewel

plus
Dolce & gabbana

Dolce & Gabbana IPhone 6/6S Jewel

Opis produktu Dolce & gabbana IPhone 6/6S Jewel

Dolce & Gabbana Women Iphone 6 / 6s Jewel Case.

Skóra Czołowa.

Haft Jewel.

Otwieranie kamery i przycisków bocznych.

Plastikowa osłona.

Kompozycja:

Sak:

100%.


Dolce & gabbana IPhone 6/6S Jewel kupisz w wielu wariantach i kolorach. Jeśli interesuje Cię zakup Dolce & gabbana IPhone 6/6S Jewel z naszego sklepu online elektronika i komputery - techinn, nie zastanawiaj się dłużej i kupuj z odstawą do domu. W techinn znajdziesz najniższe ceny elektronika i komputery sprzętu od Dolce & gabbana.

Cechy Dolce & gabbana IPhone 6/6S Jewel

Kolor
Zielony
Zgodność
Iphone
Rodzaj pokrycia
Walizka

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Piękny

-

JAKIE CUDO BIŻUTERII! PIĘKNE I WSZECHSTRONNE! CUDOWNE! DOSTARCZONE NIESAMOWITE OPAKOWANE.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up