up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dolce & gabbana IPhone 6/6S Plate

plus
Dolce & gabbana

Dolce & Gabbana IPhone 6/6S Plate

Opis produktu Dolce & gabbana IPhone 6/6S Plate

Dolce & Gabbana Women Iphone 6 / 6s Plate Case.

Kompozycja:

81% skóra cielęca.

19% tworzywa sztucznego.Dolce & gabbana IPhone 6/6S Plate posiada oficjalną gwarancję Dolce & gabbana. Jako oficjalny detalista Dolce & gabbana, cała nasza oferta produktów elektronika i komputery jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W techinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Telefony, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Torby i pokrowce dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Dolce & gabbana IPhone 6/6S Plate

Kolor
Żółty
Zgodność
Iphone
Rodzaj pokrycia
Walizka

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up