up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dolce & gabbana IPhone 6/6S

plus
Dolce & gabbana

Dolce & Gabbana IPhone 6/6S

Opis produktu Dolce & gabbana IPhone 6/6S

Dolce & Gabbana Men Iphone 6 / 6S Case.

London Edition.

Skóra Czołowa.

Haft.

Otwieranie kamery i przycisków bocznych.

Plastikowa osłona.

Kompozycja:

Sak:

90%, Lambskin:

10%.


Chcesz kupić Dolce & gabbana IPhone 6/6S? Nie musisz już szukać! techinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Torby i pokrowce. Odkryj nowe promocje na Telefony w techinn. Przygotowane przez Dolce & gabbana, produkty Torby i pokrowce są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy Dolce & gabbana IPhone 6/6S

Kolor
Czarny
Zgodność
Iphone
Rodzaj pokrycia
Walizka

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Obudowa na telefon komórkowy

-

Bardzo elegancki i odpowiedni do telefonu komórkowego.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up