up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dolce & gabbana IPhone 6/6S

plus
Dolce & gabbana

Dolce & Gabbana IPhone 6/6S

Opis produktu Dolce & gabbana IPhone 6/6S

Dolce & Gabbana Women Iphone 6 / 6s Case.

Skóra Czołowa.

Talerz Dolce & Gabbana.

Otwieranie aparatu i przycisków bocznych.

Plastikowa osłona.

Wymiary:

13,8 x 6,7 x 1 cm.

Kompozycja:

Sak:

81%, tworzywo sztuczne:

19%


Czy znasz wszystkie funkcje Dolce & gabbana IPhone 6/6S? Na techinn wybieramy najlepsze produkty elektronika i komputery, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Telefony, naszą kompletną kolekcję Torby i pokrowce. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Dolce & gabbana, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów elektronika i komputery!

Cechy Dolce & gabbana IPhone 6/6S

Kolor
Niebieski
Zgodność
Iphone
Rodzaj pokrycia
Walizka

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Obudowa na telefon komórkowy

-

Bardzo elegancki i odpowiedni do telefonu komórkowego.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up