up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dolce & gabbana IPhone 6/6S

plus
Dolce & gabbana

Dolce & Gabbana IPhone 6/6S

Opis produktu Dolce & gabbana IPhone 6/6S

Dolce & Gabbana Men Iphone 6 / 6s Case. Haft zapadkowy.

Otwór na aparat i przyciski boczne.

Wymiary:

13,8 x 6,7 x 1 cm 54,33 x 26,38 x 0,4 cala.

Kompozycja:

Sak:

50%, tworzywo sztuczne:

50%


Odkryj wszystkie produkty Telefony, które znajdziesz w techinn, jak Dolce & gabbana IPhone 6/6S. Kup teraz Dolce & gabbana IPhone 6/6S i oszczędzaj na produktach Torby i pokrowce. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Dolce & gabbana, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Dolce & gabbana IPhone 6/6S i inne w naszym sklepie elektronika i komputery? Dzięki techinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Telefony pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Dolce & gabbana IPhone 6/6S

Kolor
Purpurowy
Zgodność
Iphone
Rodzaj pokrycia
Walizka

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Obudowa na telefon komórkowy

-

Bardzo elegancki i odpowiedni do telefonu komórkowego.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up