up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dolce & gabbana IPhone 7/8 Plate Party

plus
Dolce & gabbana

Dolce & Gabbana IPhone 7/8 Plate Party

Opis produktu Dolce & gabbana IPhone 7/8 Plate Party

Dolce & Gabbana Men Iphone 7/8 Plate Party Print Case.

Przednia okładka.

Talerz Dolce & Gabbana.

Otwieranie aparatu i przycisków bocznych.

Plastikowa osłona.

Wymiary:

7,2 x 14,2 x 1 cm 2,8 x 5,6 x 0,4 cala.

Kompozycja:

Sak:

90%, tworzywo sztuczne:

10%


Interesuje Cię Dolce & gabbana IPhone 7/8 Plate Party? Jest w tym momencie w naszym sklepie techinn, naszym elektronika i komputery sklepie online. W techinn znajdziesz więcej produktów elektronika i komputery marki Dolce & gabbana. Nie czekaj i ciesz się Dolce & gabbana IPhone 7/8 Plate Party - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment elektronika i komputery.

Cechy Dolce & gabbana IPhone 7/8 Plate Party

Kolor
Szary
Zgodność
Iphone
Rodzaj pokrycia
Walizka

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up