up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dolce & gabbana IPhone 7 Plus

plus
Dolce & gabbana

Dolce & Gabbana IPhone 7 Plus

Opis produktu Dolce & gabbana IPhone 7 Plus

Dolce & Gabbana Men Iphone 7/8 Case.

Skóra Czołowa.

Mink Pontoon.

Otwieranie aparatu i przycisków bocznych.

Plastikowa osłona.

Kompozycja:

Sak:

70%, poliester:

10%, Królik:

10%, poliuretan:

5%, wiskoza:

5%


Jesteś zainteresowany Dolce & gabbana IPhone 7 Plus, odkryj również produkty elektronika i komputery powiązane z marką Dolce & gabbana w kategorii Telefony i katalogu Torby i pokrowce. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w techinn, twoim sklepie online elektronika i komputery, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Dolce & gabbana IPhone 7 Plus

Kolor
Niebieski
Zgodność
Iphone
Rodzaj pokrycia
Walizka

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up