up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dolce & gabbana Samsung S5

plus
Dolce & gabbana

Dolce & Gabbana Samsung S5

Opis produktu Dolce & gabbana Samsung S5

Dolce & Gabbana Men Samsung S5 Case.

Kompozycja:

Sak:

100%


Czy znasz wszystkie funkcje Dolce & gabbana Samsung S5? Na techinn wybieramy najlepsze produkty elektronika i komputery, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Telefony, naszą kompletną kolekcję Torby i pokrowce. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Dolce & gabbana, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów elektronika i komputery!

Cechy Dolce & gabbana Samsung S5

Kolor
Pomarańczowy
Zgodność
Samsung
Rodzaj pokrycia
Walizka

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up