up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Duże Agd elektronika i komputery

Duże AGD

Znajdź szeroką gamę produktów Duże AGD. Odkryj najlepsze oferty dla Twojego sprzętu w techinn. Szybka wysyłka.

Polecane produkty w Duże Agd

Marki Duże Agd

Wskazówki dotyczące wyboru dużych urządzeń kuchennych

Wszyscy lubimy kupować i instalować nowe urządzenia kuchenne. Wraz z postępem technologii i procesów produkcyjnych zaobserwowaliśmy ogromny wzrost wynalazków technologicznych w sprzęcie AGD. Samsung , Bosch , LG , Beko , Teka , Delonghi , Panasonic i Candy są znane marki produkujące wysokiej jakości i niezawodne urządzenia kuchenne. Spójrz poniżej na niektóre urządzenia kuchenne i jak je wybrać;

Płyty do gotowania

Wybierając płytę do gotowania, możesz wybrać modele jednopalnikowe lub dwupalnikowe. Ponadto należy również poszukać innych opcji, takich jak ustawienia ogrzewania i funkcje bezpieczeństwa. Wiele płyt do gotowania ma funkcję automatycznego wyłączania, aby uniknąć przegrzania i wypadków.

Zmywarka

Kupując zmywarkę, najważniejsze cechy, które należy wziąć pod uwagę, to poziom hałasu podczas pracy, funkcje czyszczenia, rodzaje koszy i liczba dysz. Ponadto wybierz zmywarkę, która pod względem koloru i stylu współgra z pozostałymi sprzętami kuchennymi.

Suszarki i pralki

Kupując zestaw suszarki i pralek , najlepszą wskazówką do rozważenia jest zmierzenie przestrzeni, z którą musisz pracować. Następnie sprawdź dodatkowe funkcje, informacje o obciążeniu, źródło zasilania i poziomy wydajności. Pojedyncza pralka zajmuje mniej miejsca, ale jeśli kupisz pralko suszarkę typu „dwa w jednym”, będziesz potrzebować większej pojemności, aby dostosować pralkę.

Okapy wyciągowe

Okap wyciąga parę, powietrze i niepożądane zapachy, które powstają podczas gotowania, dzięki czemu Twoja kuchnia pachnie świeżością. Wybierając okap, upewnij się, że pasuje do obszaru gotowania. Następnie sprawdź poziom hałasu. Jeśli nie chcesz, aby przeszkadzał Ci hałas, ważne jest, aby wybrać odpowiednie okapy.

Zamrażarki

LG, GE i Samsung to najbardziej niezawodne marki zamrażarek, znane na całym świecie ze swojej wydajności i jakości. Wybierając zamrażarkę do swojej kuchni, najlepszą wskazówką jest poznanie swojej przestrzeni, ponieważ są to duże urządzenia i trudne do uporządkowania.

Lodówki

Na rynku dostępne są różne style i wzory lodówek. Jednak najlepszą wskazówką jest wybór lodówki, która odpowiada Twoim potrzebom. Zdecyduj, ile potrzebujesz miejsca do przechowywania i kup to, które jest wystarczająco duże, aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca na Twoje przedmioty.

Gorąca woda

Jest to chyba najbardziej przydatne urządzenie gospodarstwa domowego, które należy mądrze wybrać. Jeśli chodzi o zakup systemu ciepłej wody do domu, weź pod uwagę jego cechy, w tym zbiornik w porównaniu z systemem bezzbiornikowym, projekt, rozmiar, pojemność, efektywność energetyczną i cenę.

Asortyment kuchni

Przy wyborze kolekcji kuchennej najważniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest jej styl. Seria wolnostojących kuchni jest bardzo popularna i najłatwiejsza w montażu. Następnie rozważ pojemność piekarnika do pieczenia, rozmiar, szerokość i opcje gazowe lub elektryczne.

Mikrofale

Mikrofale mają ustawienie mocy. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższe napięcie, tym wydajniejsze i szybsze będzie gotowanie. Kuchenki mikrofalowe o mocy 700 watów lub mniejszej są wolniejsze i nie gotują właściwie jedzenia. Musisz więc zdecydować, czy chcesz kupić kuchenkę mikrofalową do gotowania, czy tylko do podgrzewania jedzenia.

Piekarniki

Przed zakupem nowego piekarnika należy rozważyć niektóre niezbędne funkcje, takie jak wstępne podgrzewanie, automatyczne rozmrażanie lub specjalne zaprogramowane ustawienia. Ponadto sprawdź inne czynniki, takie jak konwekcja, szklane drzwi, tryb szabasowy, zegar i funkcje gwiazdy.

clouse menu Zamknij