up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

E-vitta Stand 2P 9.7-10.1

E-vitta Stand 2P 9.7-10.1

E-vitta Stand 2P 9.7-10.1

E-vitta Stand 2P 9.7-10.1

E-vitta Stand 2P 9.7-10.1

E-vitta Stand 2P 9.7-10.1

plus
E-vitta

E-vitta Stand 2P 9.7-10.1

Opis produktu E-vitta Stand 2P 9.7-10.1

Sprawa Podstawa 2P jest lekka, prosta i ma niezrównaną cenę. Wykończenie gumy zewnętrznej Gumy zapewnia dodatkową ochronę i powściągliwość, dzięki czemu można bez obawy wziąć tabletkę w dowolnym miejscu. Jego dwie pozycje dadzą większą swobodę pracy, zabawy, oglądania filmów lub dowolnego wyboru w jak najbardziej wygodny sposób.

Cechy:

Zaprojektowany z myślą o urządzeniach od 9.7 "do 10.1", całkowicie przystosowany do użycia dzięki specjalnemu, elastycznemu uchwytowi z tworzywa sztucznego zapewniając pełną kompatybilność

Umożliwia dostęp do wszystkich portów i przycisków

Dzięki aksamitnemu i miękkiemu wnętrze unika się kurzu, wstrząsów i zarysowań

Elastyczne zamknięcie pasma

Dane techniczne:

Waga: 226 g

Wymiary: 265 x 195 x 16 mm


Jeśli szukasz E-vitta Stand 2P 9.7-10.1, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. techinn posiada ten i inne produkty elektronika i komputery, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Torby i pokrowce, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy E-vitta Stand 2P 9.7-10.1

Kolor
Różowy
Zgodność
Uniwrsum
Rodzaj pokrycia
Etui obustronne

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up