up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Elektryka elektronika i komputery

Elektryczność

Znajdź szeroką gamę produktów Elektryczność dla elektronika i komputery. Odkryj najlepsze oferty w techinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Elektryka

Marki Elektryka

Jak oszczędzać energię?

Istnieje kilka przydatnych wskazówek, jak oszczędzać energię. Spójrz poniżej:

Oświetlenie

Jak wiemy tradycyjne żarówki zużywają nadmierną ilość energii elektrycznej. Aby oszczędzać energię, te żarówki i oświetlenie należy zastąpić ich energooszczędnymi alternatywami. Na przykład możesz zainstalować kompaktowe oświetlenie fluorescencyjne CFL, żarówki halogenowe i żarówki diodowe LED w domu lub biurze, które zużywają od 25 do 80 procent mniej energii elektrycznej niż tradycyjne żarówki. Chociaż energooszczędne żarówki są droższą opcją, ich efektywne wykorzystanie energii i dłuższa żywotność sprawiają, że warto je kupić na dłuższą metę.

Pale

Akumulatory to świetny sposób na oszczędzanie energii. Podobnie jak inne alternatywy zapewniające efektywność energetyczną, akumulatory również mają koszt początkowy. Jednak długoterminowe korzyści są warte inwestycji. Należy pamiętać, że jeden zestaw akumulatorów może zastąpić setki jednorazowych jednorazowych baterii. Ponadto akumulatorki działają świetnie, a także zużywają mniej energii do ładowania niż akumulatory jednorazowe. Obecnie baterie są unowocześniane tak, aby można je było ładować za pomocą portu USB. Dzięki temu nie potrzebujesz oddzielnej stacji ładowania baterii.

Inteligentne wtyczki

Inteligentne wtyczki są podobne do powszechnie używanych wtyczek, które wkłada się bezpośrednio do gniazdka w ścianie. Inteligentne wtyczki mają również te same otwory wylotowe, które umożliwiają podłączanie urządzeń lub urządzeń do inteligentnej wtyczki. Zostały zaprojektowane z myślą o ograniczeniu zużycia energii. Jednym z najczęstszych źródeł marnowania energii jest podłączanie urządzeń do zasilania, nawet gdy są w pełni naładowane, lub pozostawianie włączonych świateł, gdy nikogo nie ma w pokoju itp. Inteligentne wtyczki umożliwiają sprawdzenie i wyłączenie świateł z całkowitym spokojem. Pomaga to zaoszczędzić koszty na rachunkach za prąd.

Listwy Zasilające i Przedłużacze

Tradycyjne listwy zasilające to niedrogi sposób, który od dawna jest używany do podłączania wielu gniazdek elektrycznych w domu. Jednak często zostawiasz swoją elektronikę podłączoną przez cały czas, nawet jeśli jej nie używasz. Urządzenia nadal pobierają moc, która jest znana jako obciążenia wampirów. Inteligentne listwy zasilające i przedłużacze zostały zaprojektowane w celu zmniejszenia zużycia energii poprzez zatrzymanie zasilania produktów, które przechodzą w tryb czuwania. Dlatego w końcu odcina zasilanie i oszczędza energię.

Panel słoneczny

Ze słońca wytwarzana jest energia słoneczna, która jest następnie przekształcana w energię słoneczną i dostarcza energię elektryczną do Twojego domu. Panele słoneczne obniżają rachunki za energię i oszczędzają energię, która w innym przypadku zostałaby wykorzystana z sieci. Chociaż montaż paneli słonecznych może być kosztowny, na dłuższą metę warto cieszyć się zwrotami. Xiaomi , Philips , Bosch , Panasonic , Tp link , D link , Belkin i Orbegozo to wiodące marki oferujące energooszczędne urządzenia i urządzenia.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij