up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Energizer Eco Advanced 522

plus
Energizer

Energizer Eco Advanced 522

Opis produktu Energizer Eco Advanced 522

Precyzyjny akumulator Energizer Alkaline. Jest to pierwsza na świecie bateria wykonana z 4% baterii recyklingowych.

Trzyma moc przez 12 lat.


Nie czekaj dłużej i kupuj Energizer Eco Advanced 522 - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na techinn znajdziesz inne produkty Baterie w kategorii Elektryka, co dopełni twój zakup. Kupuj Energizer Eco Advanced 522 i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Baterie i wybrać coś dla siebie.

Cechy Energizer Eco Advanced 522

Kolor
Szary
Niebieski
Komórki
PP3

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Dobrze

-

Pracował dość długo. lubię ich

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up