up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Czy można umyć osłonę obiektywu aparatu?

Osłona obiektywu

Pokrywka obiektywu chroni aparaty i obiektywy przed bliznami i trywialnymi uderzeniami. Pokrywka obiektywu jest konwencjonalna z większością maksymalnych aparatów i obiektywów. Wielu kamerzystów używa osłony obiektywu, aby zachować zewnętrzną soczewkę. Pokrywka obiektywu zapewnia niezawodną ochronę przed przypadkowymi wstrząsami, śladami, odciskami palców, a nawet opadami śniegu i kurzem podczas korzystania z aparatu w trudnych warunkach pogodowych. Pokrywy obiektywów można kupić od Sony , Canon , Panasonic , Fujifilm , Kaiser .

Osłona obiektywu firmy Canon

Pokrywka obiektywu Canon jest idealna dla każdego kamerzysty, który może wydać nowy zestaw, aby poprawić swoje umiejętności fotograficzne. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem, czy po prostu robisz to jako zabawną serię nasadek na obiektyw firmy Canon, może Ci pomóc w rozwijaniu. Osłona obiektywu firmy Canon chroni czołową część obiektywu przed brudem, mgłą i innymi czynnikami podczas podróży i zakwaterowania. Zapewnia soczewki z włóknami o średnicy 40 mm i jest sugerowany tutaj jako zamiennik pokrywy, która wcześniej była używana w obiektywie EF 51 mm f/1,9 STM.

Osłona obiektywu Sony

Pokrywka obiektywu Sony jest tylną czarną pokrywką obiektywu i jest wysokiej jakości. Chroni tylną szybę obiektywu aparatu przed brudem. Pokrywka obiektywu Sony jest kompatybilna z wybranymi aparatami z mocowaniem E i ich obiektywami. Jest to najlepsza zamienna osłona obiektywu do aparatów z mocowaniem typu E. Chroni obiektyw aparatu przed bliznami i drobnymi kolizjami. Pokrywka obiektywu Sony zapewnia doskonałe bezpieczeństwo. Ta osłona obiektywu jest lekka.

Czy można umyć osłonę obiektywu aparatu?

Nie myj obiektywu aparatu wodą, ponieważ woda może spowodować rdzewienie sprężyn obiektywu. Jeśli chcesz go umyć, użyj alkoholu. W przeciwnym razie czyść obiektyw aparatu wilgotną, miękką szmatką.

clouse menu Zamknij