up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Gigaset DA310 Telefon Stacjonarny

Gigaset DA310 Telefon Stacjonarny

Gigaset DA310 Telefon Stacjonarny

plus
Gigaset

Gigaset DA310 Telefon Stacjonarny

Opis produktu Gigaset DA310 Telefon Stacjonarny


To urządzenie jest odblokowane w dowolnej firmie telefonicznej.

Nawiązywanie i odbieranie połączeń jest proste dzięki Gigaset DA310. 4 klawisze bezpośrednie umożliwiają naciśnięcie jednego przycisku, aby połączyć się z wybranym kontaktem. Korzystaj z wygody kolejnych 10 numerów szybkiego wybierania, umożliwiając dalsze szybkie opcje połączeń.

Gigaset DA310 oferuje wybór 3 melodii i głośności, aby ostrzegać Cię o połączeniach przychodzących, lub też możesz wyłączyć dzwonek, gdy chcesz trochę ciszy i spokoju. Aby szybko oddzwonić do ostatniej osoby, do której dzwoniłeś, po prostu użyj funkcji ponownego wybierania ostatniego numeru, aby się skontaktować. Jeśli potrzebujesz łatwego w obsłudze przewodowego telefonu stacjonarnego ze wszystkimi podstawowymi funkcjami i nie tylko, wybierz Gigaset DA310.

Prosty, ale elastyczny

Gigaset DA310 jest prosty w obsłudze i zapewnia łatwą instalację, ale jest również wszechstronny. Kompatybilność z Pabx i PSTN pozwala albo połączyć się bezpośrednio z siecią stacjonarną, albo użyć jej jako części wewnętrznej sieci telefonów w domu lub biurze. Gigaset DA310 można również zamontować na ścianie, co oznacza, że możesz zaoszczędzić na cennym miejscu na biurku. Dzięki długości kabla słuchawki, która rozciąga się do dwóch metrów, oraz dalszym dwumetrowym kablem łączącym telefon z gniazdem, możesz swobodnie się poruszać.

Oprócz kompatybilności z aparatami słuchowymi, Gigaset DA310 pozwala zapobiec rozmowie przez rozmówcę poprzez naciśnięcie klawisza wyciszenia. Ton wybierania lub puls wybierania można również regulować, podobnie jak czas flashowania.

Ułatw sobie życie i wybierz Gigaset DA310 na następny przewodowy telefon stacjonarny.

Dane techniczne:

Główne cechy:

Połączenie: analogowe

Liczba numerów telefonicznych (analogowych): 1

Połączenia równoległe (analogowe): 1

Dodatkowe funkcje:

Klawisze bezpośredniego wybierania u podstawy: 4 + 10

Funkcje audio:

Liczba dzwonków: 3

Automatyczna sekretarka

Automatyczna sekretarka: Nie

Wymiary / dane techniczne:

Stacja bazowa, wys. X szer. X gł. W mm: 61 x 158 x 96


Co sądzisz o Gigaset DA310 Telefon Stacjonarny w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie elektronika i komputery, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Gigaset. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Telefony.

Cechy Gigaset DA310 Telefon Stacjonarny

Kolor
Biały
Rodzaj telefon
Telefony stacjonarne

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up