up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jak wybrać odpowiedni monitor do gier?

Zapewniając płynną i wciągającą rozgrywkę, wysokiej jakości wyświetlacz może zapewnić Ci przewagę nad konkurencją, której potrzebujesz w grach. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym graczem PC, czy fanem gier rozrywkowych, potrzebujesz komputera do gier z wydajną grafiką. Monitor powinien wyświetlać akcję bez powodowania migotania, rozrywania, rozmycia obrazu i innych problemów. Xiaomi , Samsung , Asus , HP i Philips tworzą najlepsze monitory do gier. Jeśli jesteś zapalonym graczem na PC, oto kilka czynników, których powinieneś szukać w monitorze do gier MSI. Spójrz;

Rozmiar i rozdzielczość panelu

Jeśli chodzi o monitory do gier hp, większy rozmiar panelu jest zawsze lepszy. 27 calowy ekran oferuje możliwość wyjścia poza Full High Definition FHD z maksymalną rozdzielczością 1920 na 1080. Większa liczba pikseli zapewnia znacznie ostrzejsze obrazy niż FHD.

Odpowiedź pikseli i częstotliwość odświeżania

Monitory do gier muszą zapewniać wysoką częstotliwość odświeżania i szybką reakcję pikseli. Niska odpowiedź pikseli pomoże zredukować rozmazywanie ruchomych obrazów i zapewni gładszy ogólny obraz w porównaniu z wyższą odpowiedzią pikseli. Idealna odpowiedź to 2 milisekundy lub mniej, ale w przypadku grania zazwyczaj wystarczą 4 milisekundy.

Wejścia wideo i inne funkcje

Jeśli chcesz pozostać w kontakcie z wieloma konsolami do gier i komputerami, monitor do gier musi być wyposażony w szereg wejść wideo. Ponieważ wiele konsol korzysta z HDMI, najlepsze są podwójne porty HDMI. Wybierając monitor do gier, należy wziąć pod uwagę porty USB, ponieważ ułatwiają one podłączenie różnych akcesoriów, takich jak słuchawki do gier, kontrolery, myszy, pendrive´y i inne zewnętrzne urządzenia peryferyjne.

Na koniec powinieneś również porównać ceny różnych monitorów do gier przed dokonaniem ostatecznego wyboru.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij