up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jak wybrać mysz i klawiaturę do gier?

Gracze mogą osiągnąć maksymalne wrażenia z gry, jeśli mają mysz, która pasuje do ich potrzeb i stylu gry. Tanie myszy do gier mogą zapewnić Ci przewagę nad konkurencją i sprawić, że niektóre gry będą znacznie wygodniejsze i łatwiejsze do grania.
Pamiętaj, że mysz do gier ma kilka unikalnych cech, które odróżniają ją od zwykłej myszy. Na przykład mysz do gier ma ulepszone oprogramowanie obsługujące zarówno wysokie DPI, jak i CPI oraz dostosowywanie poprawek. Co więcej, bezprzewodowe myszy do gier wykorzystują czujniki, które czynią ją bardziej użyteczną i pomagają nadążyć za szybszymi ruchami.
Wybór myszy do gier zależy również od rodzaju gry, w którą grasz. Na przykład gracze FPS skupiają się głównie na dokładności i szybkim śledzeniu, podczas gdy gracze RTS i MMO potrzebują dodatkowych przycisków, które można przypisać do alternatywnych funkcji i makr.

To zależy od Twoich osobistych preferencji, jakiego czujnika potrzebujesz, czy to czujników laserowych, czy optycznych. Następnie rozważ myszy przewodowe lub bezprzewodowe, jak chcesz. Waga, oświetlenie i dostosowanie to inne ważne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem myszy do konfiguracji do gier. Asus , HP , MSI , Logitech i Kingston to wiodące marki oferujące najlepszą gamę myszy i klawiatur do gier.
Oprócz dobrej jakości myszy do gier, będziesz używać klawiatury do gier częściej niż jakichkolwiek innych elementów na biurku. Kiedy mówimy o wyborze klawiatury do gier, pamiętaj, że najlepsza klawiatura do gier musi być niezawodna, responsywna i być może otynkowana światłami RGB. Wybierając klawiaturę do gier, musisz także skupić się na innych funkcjach, które wpłyną na twoje wrażenia z gry, takie jak; Jakość kompilacji, makra i dostosowywanie, przewijanie klawiszy tzw. Anti Ghosting, przełączniki i cena.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij