up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Higieny Osobistej elektronika i komputery

Higieny osobistej

Znajdź szeroką gamę produktów Higieny osobistej dla elektronika i komputery. Odkryj najlepsze oferty w techinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Higieny Osobistej

Marki Higieny Osobistej

Najlepsze urządzenia do pielęgnacji skóry dla każdego problemu urody

Zdrowie stomatologiczne

Inteligentna szczoteczka do zębów to urządzenie technologiczne służące do dbania o zdrowie zębów. Jest to również urządzenie technologiczne do dbania o zdrowie zębów i służy do utrzymania dobrego zdrowia zębów. Inteligentne szczoteczki do zębów są wyposażone w czujniki, które przekazują informacje o szczotkowaniu zębów do interaktywnej aplikacji w telefonie, zwykle przez Bluetooth. To najlepsze urządzenie do utrzymania czystych zębów.

Depilacja

Trymer elektryczny to urządzenie techniczne do depilacji. Służy do przycinania włosów przy jednoczesnym utrzymaniu porządku. Elektryczny trymer wyposażony jest w ochraniacz skóry, który zapewni depilację bez narażania skóry na skaleczenia. Urządzenie do depilacji laserowej zatrzymuje mieszki włosowe w skórze, które wytwarzają włosy. Wyzwala pulsujące światło lasera, które bezboleśnie usuwa włoski z cebulek.

Włosy

Do pielęgnacji włosów używa się inteligentnej szczotki do włosów. Inteligentna szczotka do włosów została zaprojektowana, aby pomóc użytkownikom zatrzymać energiczne szczotkowanie włosów, które zwykle prowadzi do uszkodzenia, zniszczenia i złamania końcówek, dzięki wykorzystaniu czujników opracowanych w szczotce do włosów, aby powiadomić użytkowników o położeniu włosów i sposobach ich pielęgnacji . Szczotka posiada czujnik, który informuje, czy włosy są mokre, czy suche i jak można je dokładnie zbadać.

Powrót do zdrowia

Narzędzie do masażu służy do łagodzenia bólu, przyspieszania regeneracji i poprawy mięśni oraz poprawy przepływu krwi, a także kompletnego zarządzania innymi korzyściami regeneracyjnymi. Działa poprzez obróbkę uderzeniową, która wytwarza ciepło w mięśniu i łagodzi stres. Do wyboru są różne modele, które różnią się liczbą ramek prędkości i załączników.

Golić

Elektryczna maszynka do golenia jest specjalnie przeznaczona do golenia bez marnowania zbyt wiele czasu. Używając tej maszynki nie musisz używać wody ani kremów. Elektryczne maszynki do golenia przesuwają się po skórze. Oznacza to brak ryzyka skaleczeń i podrażnień po każdym goleniu oraz brak bólu zdeformowanej brzytwy po zakończeniu. Brzytwa nigdy nie jest bardziej niebezpieczna niż wtedy, gdy znajduje się w miejscu, którego nie możesz zobaczyć. Elektryczna maszynka do golenia może działać płynnie, bez zastraszania cięć.

Więcej o higienie osobistej:

Maski na twarz: maski na twarz służą do ochrony przed infekcjami obecnymi w powietrzu.
Waporyzatory: Waporyzatory są używane do uzupełniania wilgoci w powietrzu, służąc do łagodzenia przeziębienia i niedrożności kaszlu.
Zdrowie i higiena osobista: Wiele produktów jest używanych do pielęgnacji zdrowia i higieny osobistej, które można kupić od Xiaomi , Philips , LG , Braun , Amazfit , Panasonic , Realme , Garmin
Wagi łazienkowe: Wagi łazienkowe umożliwiają regulację i dążenie do masy ciała.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij