up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

HP 130A Toner

plus
HP

HP 130A Toner

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu HP 130A Toner

Spraw, by dokumenty i materiały marketingowe wyglądały profesjonalnie podczas drukowania przy użyciu oryginalnych kaset z tonerem HP LaserJet. Wydajność w domu lub biurze - unikaj marnowania czasu, tonera i papieru. Te naboje są specjalnie zaprojektowane dla twojej drukarki.
CECHY:
Oczekuj jakości - i uzyskaj ją za każdym razem - od oryginalnych wkładów z tonerem HP. Unikaj nieefektywnych wydruków, marnowania materiałów eksploatacyjnych i kosztownych opóźnień w przypadku wydruków niskiej jakości.
Nie przegap rytmu. Wymień oryginalne kasety z tonerem HP w kilka sekund i wróć do drukowania. Zostały one specjalnie zaprojektowane dla Twojej drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet, aby instalacja była szybka i łatwa.
Pomóż firmom iść naprzód. Zaufaj oryginalnym kasetom z tonerem HP, zapewniając spójne, nieprzerwane drukowanie, które dotrzyma ci zadania i budżetu.


Odkryj pełną gamę produktów elektronika i komputery od HP, które mamy w magazynie, w najlepszej cenie. W techinn, twoim sklepie online elektronika i komputery kupisz najwyższej jakości HP 130A Toner do domu ze wszystkimi gwarancjami, wysyłamy w ciągu 24/48h.

Cechy HP 130A Toner

Kolor
Czarny
Zgodność
HP

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up