up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

HP 21 Wkład Atramentowy

plus
HP

HP 21 Wkład Atramentowy

Opis produktu HP 21 Wkład Atramentowy

Wkłady atramentowe HP 21 drukują wypolerowane, profesjonalne dokumenty z czarnym tekstem laserowej jakości. Wkłady atramentowe HP zostały zaprojektowane do współpracy z drukarką HP w celu uzyskania najlepszych rezultatów.
CECHY:
Technologie rozdzielczości druku: TIJ 2.X Gen 1
Kropla atramentu: 17 pl
Typy atramentów: na bazie pigmentów
Wydajność stron (czarno-biała): 190 stron
Dostarczona objętość kasety drukującej: 5 ml
Dysze głowicy drukującej: 416
Możliwość wyboru: 21


Szukasz HP 21 Wkład Atramentowy? W techinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Wkłady atramentowe od najlepszych producentów. Na przykład HP, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu elektronika i komputery.

Cechy HP 21 Wkład Atramentowy

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Wkłady z tuszem
Zgodność
HP

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up