up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

HP 21XL Wkład Atramentowy

plus
HP

HP 21XL Wkład Atramentowy

Opis produktu HP 21XL Wkład Atramentowy

Oryginalne czarne wkłady atramentowe HP 21XL o wysokiej wydajności zostały zaprojektowane do drukowania w większych ilościach przy mniejszej liczbie wymian wkładów. Drukuj bardziej bogaty czarny tekst laserowej jakości i oszczędzaj pieniądze.
CECHY:
Uzyskaj niezawodność HP na wszystkich swoich codziennych dokumentach w konkurencyjnej cenie dzięki regenerowanym, ponownie napełnianym i alternatywnym markom sklepów. Dzięki niezawodnym wkładom atramentowym HP nie będziesz tracić czasu na zajmowanie się nieszczelnymi wkładami lub przedrukowywanie stron.
Bogate czarne atramenty zapewniają ostry tekst laserowej jakości. Możesz polegać na oryginalnych wkładach HP, które zapewniają niezmiennie piękny wydruk. Archiwizuj dokumenty, które zachowują czarny tekst przez dziesięciolecia bez blaknięcia, używając oryginalnych atramentów HP
Oszczędzaj czas dzięki łatwym w użyciu materiałom do drukowania.


W sklepie techinn z elektronika i komputery znajdziesz HP 21XL Wkład Atramentowy w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do HP 21XL Wkład Atramentowy, m.in. z kategorii Eksploatacyjne od swojego sklepu elektronika i komputery online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów elektronika i komputery na temat sprzętu, a także opinie o HP 21XL Wkład Atramentowy.

Cechy HP 21XL Wkład Atramentowy

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Wkłady z tuszem
Zgodność
HP

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up