up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

HP 300 Wkład Atramentowy

HP 300 Wkład Atramentowy

HP 300 Wkład Atramentowy

HP 300 Wkład Atramentowy

plus
HP

HP 300 Wkład Atramentowy

Opis produktu HP 300 Wkład Atramentowy

Drukuj wysokiej jakości dokumenty tekstowe i żywe kolorowe obrazy odporne na blaknięcie. Uzyskaj łatwe, niedrogie drukowanie i przyjazne dla użytkownika funkcje, które pozwolą Ci zakończyć drukowanie zadania nawet przy niskim poziomie atramentu i łatwo zmienić kolejność i recykling.
CECHY:
Możesz polegać na oryginalnych wkładach atramentowych HP, które zapewniają stałą, niezawodną wydajność. Każdy oryginalny pojemnik z tuszem HP jest fabrycznie nowy, co zapewnia doskonałe wrażenia podczas drukowania. HP Planet Partners ułatwia recykling wkładu atramentowego.
Uzyskaj 3 razy więcej stron w czerni i 2 razy więcej stron w kolorze, korzystając z opcjonalnych wkładów atramentowych o wysokiej wydajności zaprojektowanych do częstego drukowania. [3] Drukuj więcej stron i wymieniaj rzadziej niż standardowe oryginalne wkłady atramentowe HP.
SPECYFIKACJE:
Technologie rozdzielczości wydruku: TIJ 2.X Gen 3
Kropla atramentu: 13,8 pl
Typy atramentów: na bazie pigmentów
Wydajność strony: 200 stron
Dostarczona objętość kasety drukującej: 4 ml
Pokos głowicy drukującej (cale): 0,56 cala


Odkryj pełną gamę produktów elektronika i komputery od HP, które mamy w magazynie, w najlepszej cenie. W techinn, twoim sklepie online elektronika i komputery kupisz najwyższej jakości HP 300 Wkład Atramentowy do domu ze wszystkimi gwarancjami, wysyłamy w ciągu 24/48h.

Cechy HP 300 Wkład Atramentowy

Kolor
Wielokolorowy
Rodzaj produktu
Wkłady z tuszem
Zgodność
HP

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up