up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

HP 901 Wkład Atramentowy

HP 901 Wkład Atramentowy

plus
HP

HP 901 Wkład Atramentowy

Opis produktu HP 901 Wkład Atramentowy

Oryginalne czarne wkłady atramentowe HP 901 zapewniają profesjonalną jakość w kolorze przy niskim koszcie w przeliczeniu na stronę. Uzyskaj czarny tekst laserowej jakości, który jest odporny na blaknięcie i oszczędzaj, wybierając opcjonalny czarny wkład o dużej pojemności

FUNKCJE:
Drukowanie w kolorze profesjonalnej jakości przy niskim koszcie w przeliczeniu na stronę. Oszczędzaj więcej, używając czarnego wkładu o dużej pojemności. Twórz laserową jakość tekstu i odporną na blaknięcie kolorową grafikę.

Możesz liczyć na oryginalne wkłady atramentowe HP, które zapewniają stałą i niezawodną wydajność. Każdy oryginalny wkład HP jest fabrycznie nowy, co zapewnia najwyższą jakość drukowania.

Skorzystaj z prostego, bezproblemowego zarządzania wkładami z przyjazną dla użytkownika technologią, która umożliwia wykonanie krytycznego zadania drukowania, nawet gdy brakuje określonego atramentu.

Technologie rozdzielczości druku: IJ 2.X Gen 3
Dostarczona objętość wkładu drukującego: 4 ml
Dysze głowicy drukującej: 336
Szerokość głowicy drukującej (cale): 0,56 cala
Możliwość wyboru: 901


W obecnej chwili HP 901 Wkład Atramentowy dostępny jest w techinn. Sprawdź jakie inne produkty elektronika i komputery, marki HP znajdziesz w sklepie z elektronika i komputery. Stwórz swój outfit z modelami Wkłady atramentowe. W techinn posiadamy najnowsze modele Eksploatacyjne. Sprawdź naszą kolekcję elektronika i komputery i znajdź coś dla siebie.

Cechy HP 901 Wkład Atramentowy

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Wkłady z tuszem
Zgodność
HP

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up