up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

HP 933XL Wkład Atramentowy

plus
HP

HP 933XL Wkład Atramentowy

Opis produktu HP 933XL Wkład Atramentowy

Błękitny wkład atramentowy HP 933 Officejet drukuje w kolorze o profesjonalnej jakości na stronie po stronie. Ożyw dokumenty i materiały marketingowe dzięki wyjątkowej jaskrawości kolorów i niskim kosztom wydruku strony oraz łatwemu recyklingowi wkładów.
CECHY:
Zapewnij niezawodne, wysokiej jakości wyniki przy każdym wydruku. Używaj atramentów HP Officejet i imponujących funkcji niezawodności, aby zapewnić bezproblemową spójność strona po stronie. Drukarki, atramenty i papiery HP są projektowane i testowane razem w celu uzyskania optymalnych wyników.
Drukuj w kolorze o jakości biznesowej i niskim koszcie na stronę. Uzyskaj lepszą wartość dzięki indywidualnie wymienianym atramentom i opcjonalnym wkładom o wysokiej wydajności. Wydajnie drukuj materiały marketingowe w biurze.
Zrób wrażenie dzięki wysokiej jakości dokumentom biznesowym z wyraźnym czarnym tekstem i jaskrawym, żywym kolorem. Uzyskaj wyjątkową jakość druku i odporność na blaknięcie dzięki atramentom pigmentowym HP zaprojektowanym z myślą o biurze.


W sklepie techinn z elektronika i komputery znajdziesz HP 933XL Wkład Atramentowy w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do HP 933XL Wkład Atramentowy, m.in. z kategorii Eksploatacyjne od swojego sklepu elektronika i komputery online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów elektronika i komputery na temat sprzętu, a także opinie o HP 933XL Wkład Atramentowy.

Cechy HP 933XL Wkład Atramentowy

Kolor
Niebieski
Rodzaj produktu
Wkłady z tuszem
Zgodność
HP

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up