up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

HP D9P29A 550 Zespół Muzyczny Różnego Przeznaczenia Zamknięte Gniazdo

HP D9P29A 550 Zespół Muzyczny Różnego Przeznaczenia Zamknięte Gniazdo

plus
HP

HP D9P29A 550 Zespół Muzyczny Różnego Przeznaczenia Zamknięte Gniazdo

Opis produktu HP D9P29A 550 Zespół Muzyczny Różnego Przeznaczenia Zamknięte Gniazdo

Dzięki dodatkowej pojemności podajników wynoszącej 550 arkuszy i elastyczności w zakresie nośników to akcesorium zapewnia większą produktywność i ogranicza zarządzanie drukarką. Przygotuj różne nośniki wydruku w drukarce, gdy ich potrzebujesz, i wydrukuj do 900 stron bez ponownego ładowania.

Ci, którzy chcą zwiększyć pojemność podajników i elastyczność nośników w swojej drukarce HP LaserJet

Cechy

Zmniejsz liczbę podróży do drukarki w celu ponownego załadowania papieru za pomocą tego podajnika papieru. Ten podajnik wejściowy na 550 arkuszy umożliwia załadowanie pełnych ryz papieru, zanim podajnik będzie pusty. Drukuj więcej stron bez konieczności ponownego ładowania papieru.
Zarządzaj swoją firmą, a nie drukarką. Oszczędzaj czas, rzadziej uzupełniając tace papieru. Dodaj podajnik na 550 arkuszy, aby uzyskać całkowitą pojemność wejściową 900 arkuszy i drukować dłużej bez ponownego ładowania papieru.
Dodatkowa pojemność wejściowa wydłuża czas pracy. Jednostki i małe zespoły robocze będą cieszyć się większą produktywnością i płynniejszym przepływem pracy bez konieczności zarządzania zasobami papieru.


Specyfikacje:

Typ: taca uniwersalna
Zgodność: LaserJet Pro M402, LaserJet Pro MFP M426
Maksymalna pojemność podajnika 550 arkuszy
Segment HP Business, Enterprise
Waga i wymiary
Szerokość 381 mm
Głębokość 357 mm
Waga i wymiary
Wysokość 131 mm
Waga 3,7 kg
Dane dotyczące opakowania
Szerokość paczki 469 mm
Głębokość opakowania 235 mm
Wysokość paczki 469 mm
Waga paczki 4,7 kgJeśli chcesz dowiedzieć się więcej o HP D9P29A 550 Zespół Muzyczny Różnego Przeznaczenia Zamknięte Gniazdo lub innych produktach marki HP w kategorii Urządzenia peryferyjne w techinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport elektronika i komputery z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Drukarki, możesz wybrać produkty elektronika i komputery od HP, jednej z największych marek w branży.

Cechy HP D9P29A 550 Zespół Muzyczny Różnego Przeznaczenia Zamknięte Gniazdo

Kolor
Biały
Rodzaj produktu
Tacki
Rozmiar dokumentu
A4
Wygląd produktu
Nowy
Rodzaj wydruku
Sin Especificar
Użycie
Profesional

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up