up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Kensington Privacy Filter 2 Way Removable For Hp Elitebook 840 G5

plus
Kensington

Kensington Privacy Filter 2 Way Removable For Hp Elitebook 840 G5

Opis produktu Kensington Privacy Filter 2 Way Removable For Hp Elitebook 840 G5

Prywatność zaczyna się na ekranie Zapobiegaj nieautoryzowanemu przeglądaniu dzięki filtrowi ekranu prywatności Filtry ekranu prywatności Kensington zmniejszają ryzyko nieumyślnego udostępniania poufnych danych niechcianemu widzowi.

Dostępne dla monitorów, laptopów i tabletów filtry prywatności zapewniają użytkownikom produktywność bez konieczności zmiany pozycji w celu ochrony ekranu przed wścibskimi oczami.

Kensington 627188.

Nadaje się do: Notebooka.

Kompatybilność: EliteBook 840 G5.

Szerokość: 215,5 mm, Wysokość: 321,5 mm, Głębokość: 0.

39 mm.

Szerokość opakowania: 265 mm, Głębokość opakowania: 7 mm, Wysokość opakowania: 360 mm.


Kupuj Kensington Privacy Filter 2 Way Removable For Hp Elitebook 840 G5 w najniższej cenie! Twój sklep online elektronika i komputery, techinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Komputery w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Kensington Privacy Filter 2 Way Removable For Hp Elitebook 840 G5. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu elektronika i komputery w świetnych cenach!

Cechy Kensington Privacy Filter 2 Way Removable For Hp Elitebook 840 G5

Kolor
Czarny
Podkategorie
Komputery

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up