up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Kingston DataTraveler Micro USB 3.1 128GB Pendrive

Kingston DataTraveler Micro USB 3.1 128GB Pendrive

Kingston DataTraveler Micro USB 3.1 128GB Pendrive

plus
Kingston

Kingston DataTraveler Micro USB 3.1 128GB Pendrive

Opis produktu Kingston DataTraveler Micro USB 3.1 128GB Pendrive

DataTraveler® Micro 3.1 to bardzo mały, bezkolumnowy, lekki dysk flash zgodny z USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0), nawet z dużymi plikami, takimi jak filmy HD i nieskompresowany dźwięk. Ma metalową obudowę i wbudowaną pętlę na klucze. Nie ma czapki do stracenia, a jest wystarczająco małe, aby pozostać podłączonym do notebooka po umieszczeniu go w torbie. Przechowuj do 128 GB1, wystarczającej do przechowywania katalogów filmów i muzyki, na tym dysku flash typu plug and play.


Dane techniczne:

Pojemność1: 128 GB
Prędkość 3: 16 GB - 128 GB: 100 MB / s odczytu
Wymiary: 24,95 mm x 12,2 mm x 4,5 mm
Temperatura pracy: od 0 ° C do 60 ° C
Temperatura przechowywania: od 20 ° C do 85 ° C
Kompatybilny z: Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7.1 (SP1), Mac OS (v. 10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome ™ OS
Ultra mała, bez czapki konstrukcja z metalową obudową
USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) 2
Do 128 GB rozszerzonej pamięci na tablety, notebooki i inneWitaj w naszej Kingston DataTraveler Micro USB 3.1 128GB Pendrive specjalnej promocji. W techinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu elektronika i komputery, ale również informacje na temat produktów elektronika i komputery, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Pamięć flash .

Cechy Kingston DataTraveler Micro USB 3.1 128GB Pendrive

Kolor
Posrebrzany
Przechowywanie
128 GB

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up