up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Logitech G Pro Keratyna Kolagenowa

Logitech G Pro Keratyna Kolagenowa

Logitech G Pro Keratyna Kolagenowa

Logitech G Pro Keratyna Kolagenowa

Logitech G Pro Keratyna Kolagenowa

Logitech G Pro Keratyna Kolagenowa

plus
Logitech

Logitech G Pro Keratyna Kolagenowa

Opis produktu Logitech G Pro Keratyna Kolagenowa

Zaprojektowany z korzyściami, zaprojektowany, aby wygrać:
PRO Wireless została zaprojektowana jako najlepsza mysz dla graczy e-sportowych. W ciągu 2 lat Logitech G współpracował z ponad 50 profesjonalnymi graczami, aby znaleźć idealny kształt, wagę i wyczucie w połączeniu z naszymi technologiami bezprzewodowymi LIGHTSPEED i czujnikami HERO 16k. Rezultatem jest mysz do gier o niezrównanej wydajności i precyzji, dająca narzędzia i pewność potrzebne do wygrania.

1 Ms:
Bezprzewodowa prędkość światła

Hero 16k:
Nasz najbardziej dokładny czujnik

80 G:
Ultra lekki

Nasz najbardziej dokładny czujnik do gier:
Ponieważ profesjonaliści e-sportowi dążą do coraz większej prędkości i dokładności, podobnie Logitech G. Wraz z wynalezieniem HERO 16K, sensora do gier nowej generacji, świat ma teraz nowego lidera. W przypadku PRO Wireless, HERO 16K został zoptymalizowany do śledzenia szalonych ruchów przy prędkościach przekraczających 400 IPS bez obracania się. HERO 16K zapewnia najwyższą wydajność przy dowolnej czułości przy zerowym wygładzeniu, przyspieszeniu lub filtrowaniu od 100 do 16 000 DPI. HERO 16K zużywa również 10 razy mniej energii niż jego poprzednicy, tacy jak PMW3366, umożliwiając lżejszą baterię i dłuższą żywotność baterii. Profesjonaliści wymagają tego, co najlepsze, a to HERO 16K.

Lightspeed Wireless:
Dla profesjonalistów przecięcie przewodu jest bardzo ważne. Przeciąganie sznurka powoduje tarcie i rozproszenie, które jest niedopuszczalne w profesjonalnych e-sportach. Ta innowacyjna, kompleksowa technologia bezprzewodowa eliminuje ograniczenia opóźnień, łączności i mocy, zapewniając spójne, wolne od opóźnień połączenie z szybkością 1 ms - bez drutu.

Ultra lekki:
Najnowsza konstrukcja endoszkieletu firmy Logitech G osiąga nierealną masę 80 gramów. Niezwykle cienka skorupa zewnętrzna, o grubości zaledwie 1 mm, wykorzystuje innowacyjną konstrukcję drabiny, która zapewnia wytrzymałość i wsparcie konstrukcyjne podczas zawodów.
Zaawansowana bateria LiPo jest niewiarygodnie długa i lekka, bezproblemowa, bezproblemowa gra bezprzewodowa. Naładuj przed turniejem i możesz zapomnieć o baterii podczas rywalizacji.

4 8 programowalnych przycisków:
Zdejmowane lewe i prawe przyciski boczne sprawiają, że PRO Wireless jest naprawdę oburęczny i pozwala profesjonalistom decydować, ile chcą przycisków bocznych - od zera do czterech. Przycisk DPI1 Oprogramowanie Logitech G HUB jest wymagane do przeprogramowania przycisku DPI i będzie dostępne od 9.03.2018 znajduje się na spodzie myszy, aby wyeliminować niezamierzone zmiany DPI w grze. Bezprzewodowa mysz do gier Logitech G PRO może być używana od razu po wyjęciu z pudełka ze wstępnie zdefiniowanymi ustawieniami przycisków lub może być w pełni skonfigurowana według własnych preferencji za pomocą koncentratora Logitech G.

Lightsync Rgb:
PRO Wireless jest dostarczany z dostosowaniem kolorów do około 16,8 mln. 2 Zaawansowane funkcje wymagają Logitech G HUB, dostępnego do pobrania na stronie logitechG.com/downloads, który jest idealny do reprezentowania kolorów zespołu, personalizacji konfiguracji lub synchronizacji z innymi produktami G. LIGHTSYNC oferuje także efekty świetlne, które reagują na akcję, wizualizację audio, próbkowanie kolorów ekranu i wiele innych. Zaprogramuj wszystko za pomocą G HUB.

Wbudowana pamięć:
Dzięki wbudowanej pamięci możesz użyć G HUB, aby zapisać swoje preferencje bezpośrednio w myszy, aby szybko i łatwo korzystać z systemów turniejowych. Twoje ustawienia myszy pozostają spójne od domu do sceny. Pomiń instalowanie niestandardowego oprogramowania lub ponowną konfigurację ustawień. Przejdź od razu do gry.

Mechaniczny system napinania przycisków:
PRO Wireless jest wyposażony w najnowszą technologię przycisków głównych. Za pomocą metalowej sprężyny do naprężenia rozdzielonych przycisków klawiatury lewej i prawej, odległość przesuwu i siła uruchamiająca (siła potrzebna do kliknięcia) zostały zmniejszone i udoskonalone. Rezultatem jest niezwykle dokładne, spójne i ścisłe wyczucie każdego kliknięcia.

Trwała wydajność:
Oparty na ponad 35-letniej wiedzy Logitech w zakresie inżynierii, budowy i testowania myszy, PRO Wireless został zaprojektowany, aby wytrzymać zawodników e-sportowych podczas treningów i turniejów. Powierzchnia PRO pokryta jest powłoką zapewniającą trwałość i przyczepność. Stopy są testowane na ponad 250 km użytkowania. Lewy i prawy przycisk przekraczają 50 milionów kliknięć, co odpowiada szkoleniu 10 godzin dziennie przez pięć lat.

Seria Pro:
Sprzęt z serii PRO został zaprojektowany specjalnie do profesjonalnych gier. Najbardziej zaawansowana technologia i specyfikacje najwyższej wydajności - zaprojektowane we współpracy z profesjonalnymi graczami na całym świecie - zapewniają precyzję, szybkość i wytrzymałość wymagane do wygrania. Wszystko, czego potrzebują profesjonaliści. Nic, czego nie robią.


Dane techniczne:

W pudełku:
Bezprzewodowa mysz do gier PRO
Odbiornik USB LIGHTSPEED ™
Kabel USB do ładowania / przesyłania danych
Opcjonalny adapter przedłużacza odbiornika
Opcjonalne przyciski boczne (2x lewy, 2x prawy)
Opcjonalne osłony przycisków (2x lewy, 2x prawy)
Dokumentacja użytkownika

80 G:
Ultra lekki

16,000:
Max Dpi

1 Ms:
Zgłoś oceń

Zero:
Wygładzanie / przyspieszanie / filtrowanie

Dane fizyczne:
Wysokość: 125,0 mm
Szerokość: 63,5 mm
Głębokość: 40,0 mm
Waga: 80 g
Długość kabla: 1,80 m

Śledzenie:
Czujnik: HERO ™
Rozdzielczość: 100-16 000 DPI
Zero wygładzania / przyspieszania / filtrowania
Max. przyspieszenie:> 40G 3 Przetestowano na podkładce pod mysz Logitech G240
Max. prędkość:> 400 IPS 4 Testowane na podkładce pod mysz Logitech G240

Reakcja na coś:
Format danych USB: 16 bitów / oś
Częstotliwość raportowania USB: 1000 Hz (1 ms)
Technologia bezprzewodowa: LIGHTSPEED Wireless
Mikroprocesor: 32-bitowy ARM

Żywotność baterii:
Domyślne oświetlenie: 48 godzin
Brak oświetlenia: 60 godzin

Inne funkcje:
Kompatybilny z POWERPLAY
Wbudowana pamięć: 5 profili
LIGHTSYNC RGB: 1 strefa
Mechaniczny system napinania przycisków

Wymagania:
Windows® 7 lub nowszy
macOS 10.11 lub nowszy
Chrome OS ™
Port USB
Dostęp do Internetu dla Logitech G HUB (opcjonalnie)
Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie elektronika i komputery. Kupuj Logitech G Pro Keratyna Kolagenowa z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane elektronika i komputery produkty z kategorii Urządzenia peryferyjne, które dopełnią twoje zamówienie. techinn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Cechy Logitech G Pro Keratyna Kolagenowa

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Myszki
Właściwości
podświetlenie
Bezprzewodowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

5 / 5

0 Opinie

estrella estrella estrella estrella estrella
Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up