up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Logitech G300S Qira Corellia

Logitech G300S Qira Corellia

Logitech G300S Qira Corellia

Logitech G300S Qira Corellia

Logitech G300S Qira Corellia

Logitech G300S Qira Corellia

Logitech G300S Qira Corellia

Logitech G300S Qira Corellia

plus
Logitech

Logitech G300S Qira Corellia

Opis produktu Logitech G300S Qira Corellia

Cechy:

9 PROGRAMOWALNYCH KONTROLI:
Osiągaj doskonałe wyniki dzięki domyślnej konfiguracji od razu po wyjęciu z pudełka lub skonfiguruj wyzwalacze jednym przyciskiem dla działań, które zwykle wymagają zagłębiania się w menu. Łatwiejszy dostęp do komunikacji „Naciśnij i mów”. Czasowo obniżona DPI. Ponownie przypisz dowolne polecenie gry lub makro wielu poleceń do jednego z dziewięciu programowalnych przycisków za pomocą Logitech G HUB.

RZEŹBIONY AMBIDEKSTROSTNY KSZTAŁT:
Uniwersalna konstrukcja w kompaktowym kształcie, mysz została zbudowana z myślą o komforcie i trwałości. Zrównoważony kształt działa zarówno na lewą, jak i prawą rękę.

PROGRAMOWALNE OŚWIETLENIE:
Przypisz unikalny kolor i tożsamość do każdego profilu użytkownika za pomocą maksymalnie siedmiu odmian kolorów, aby wiedzieć, jakie ustawienia są aktywne podczas gry. 1 Zaawansowane funkcje wymagają Logitech G HUB, dostępnego do pobrania na stronie logitechg.com/downloads

NA FLY DPI:
Przesunięcie DPI w locie umożliwia przełączanie między dwoma ustawieniami czułości jednym kliknięciem, od precyzyjnego celowania w 250 DPI do szybkiego ruchu 2500 DPI. Użyj G HUB, aby dostosować ustawienia DPI do swojego stylu gry. Ponadto cykliczne DPI pozwala wybrać do pięciu ustawień DPI podczas gry.

1 MILLISECOND RATE RATE:
Bądź pewien, że każde Twoje polecenie zostanie wykonane tak szybko, jak to możliwe. G300S, nawet ośmiokrotnie szybszy niż standardowa mysz USB, rejestruje ruchy tak szybko, jak to możliwe.

TRWAŁY BUDYNEK:
Nasi inżynierowie dokładnie testują i oceniają główne przyciski przy 10 milionach kliknięć, a odległość do przebycia to 250 km. G300S może przetrwać nawet najbardziej intensywne sesje z grami.

SLICK FEET:
Niski tarcie z politetrafluoroetylenu (PTFE) eliminuje tarcie na prawie każdej powierzchni, zapewniając płynniejsze ruchy, precyzyjne ruchy kursora i lepszą dokładność.

ŁATWE W UŻYCIU OPROGRAMOWANIE KONFIGURACYJNE:
Użyj opcjonalnego G HUB, aby idealnie skonfigurować polecenia dla swoich ulubionych gier. Proste ustawienia przeciągania i upuszczania pozwalają dostosować profile przycisków i śledzenia. Lub użyj wstępnie skonfigurowanych dostosowań z automatycznym wykrywaniem gry.

PROFILE PAMIĘCI NA POKŁADZIE:
Gdy zabierzesz G300S ze sobą, pojawią się ustawienia niestandardowe. Zapisując swoje preferencje we wbudowanej pamięci za pomocą G HUB, możesz używać jej na innym komputerze bez potrzeby instalowania oprogramowania lub zmiany konfiguracji.


Dane techniczne:

ZAWARTOŚĆ PACZKI:
Mysz do grania G300s
Dokumentacja użytkownika

SPECYFIKACJE FIZYCZNE:
Wysokość: 115 mm
Szerokość: 72 mm
Głębokość: 37 mm
Waga: tylko 82 g myszy
Długość kabla: 2,10 m

ŚLEDZENIE:
Rozdzielczość: 200 - 2500 DPI
Zero wygładzania / przyspieszania / filtrowania
Max. przyspieszenie:> 20 G2 Przetestowano na podkładce pod mysz Logitech G240
Max. prędkość:> 150 IPS3 Przetestowano na podkładce pod mysz Logitech G240

REAKCJA NA COŚ:
Format danych USB: 16 bitów / oś
Częstotliwość raportowania USB: 1000 Hz (1 ms)
Mikroprocesor: 32-bitowy ARM

TRWAŁOŚĆ:
Główne przyciski: 10 milionów kliknięć
Stopy PTFE:> 250 kilometrów

INNE FUNKCJE:
Wbudowana pamięć: 3 profile
Regulowana strefa 7 kolorów
Kabel niepleciony

WYMAGANIA SYSTEMOWE:
Windows® 7 lub nowszy
macOS® 10.11 lub nowszy
Chrome OS ™
Dostęp do Internetu dla Logitech G HUB (opcjonalnie)
Port USB
Co sądzisz o Logitech G300S Qira Corellia w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie elektronika i komputery, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Logitech. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Hazard.

Cechy Logitech G300S Qira Corellia

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Myszki
Właściwości
podświetlenie
Przewodowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up