up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Logitech K120 Czapka

Logitech K120 Czapka

Logitech K120 Czapka

Logitech K120 Czapka

Logitech K120 Czapka

Logitech K120 Czapka

plus
Logitech

Logitech K120 Czapka

Opis produktu Logitech K120 Czapka

Klawiatura Logitech K120 USB Qwerty:

Pisz dobrze:
Twoje ręce będą cieszyć się niskim profilem, cichymi klawiszami i standardowym układem z pełnowymiarowymi klawiszami F i klawiaturą numeryczną.

Wytrzymały dobry wygląd:
Smukła klawiatura nie jest po prostu elegancka - jest wytrzymała dzięki konstrukcji odpornej na zalanie, solidnym odchylanym nóżkom i wytrzymałym klawiszom.

Łatwo to robi:
Wystarczy podłączyć go do portu USB w komputerze stacjonarnym, laptopie lub netbooku i od razu zacząć z niego korzystać.

Wygodne i ciche pisanie:
Będziesz cieszyć się wygodnym i cichym pisaniem dzięki niskoprofilowym klawiszom, które ledwo tworzą dźwięk i standardowy układ z pełnowymiarowymi klawiszami F i klawiaturą numeryczną.

Konstrukcja odporna na zalanie:
Ciecz wypływa z klawiatury, więc nie musisz się martwić o zrujnowanie swojej inwestycji przez przypadkowe rozlanie.

Cienki profil:
Klawiatura ma cienki profil, który dodaje elegancji Twojemu biurku, jednocześnie utrzymując ręce w wygodniejszej, neutralnej pozycji.

Trwałe klucze:
Klawisze mogą wytrzymać do 10 milionów naciśnięć, więc możesz pisać jeszcze długo po tym, jak wiele klawiatur wywołało to zamknięcie.

Solidne, regulowane nóżki:
Możesz przedłużyć solidne składane nogi, aby zwiększyć nachylenie klawiatury o 8 stopni, aby sprostać osobistym potrzebom ergonomicznym.

Połączenie USB Plug and Play:
Konfiguracja jest prosta - wystarczy podłączyć ją do portu USB w komputerze stacjonarnym, laptopie lub netbooku i zacząć używać od razu po wyjęciu z pudełka.

Zakrzywiony spacja:
Utrzymuje Twoje dłonie w bardziej naturalnej pozycji, dzięki czemu możesz wygodniej pisać.Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie elektronika i komputery. Kupuj Logitech K120 Czapka z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane elektronika i komputery produkty z kategorii Urządzenia peryferyjne, które dopełnią twoje zamówienie. techinn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Cechy Logitech K120 Czapka

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Klawiatury
Właściwości
Przewodowy
Język klawiatury
hiszpański

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Prosta i jakość

-

Jest to klawiatura wysokiej jakości, prosta, ale wygodna i niezawodna.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up