up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Logitech K120 Czapka

Logitech K120 Czapka

Logitech K120 Czapka

plus
Logitech

Logitech K120 Czapka

Opis produktu Logitech K120 Czapka

Cechy:

POCZUJ DOBRY TYP:

Twoje dłonie będą cieszyć się niskoprofilowymi, cichymi klawiszami i standardowym układem z pełnowymiarowymi klawiszami F i klawiaturą numeryczną.

RUGGED GOOD LOOKS:

Wąska klawiatura jest nie tylko elegancka - jest wytrzymała z odporną na zalanie konstrukcją, solidnymi nóżkami przechylnymi i wytrzymałymi klawiszami

ŁATWO TO ROBI:

Wystarczy podłączyć go do portu USB komputera stacjonarnego, laptopa lub netbooka i od razu zacząć z niego korzystać.

WYGODNE, CICHY TYP:

Będziesz cieszyć się komfortowym i cichym pisaniem dzięki niskoprofilowym klawiszom, które ledwo wydają dźwięk i standardowy układ z pełnowymiarowymi klawiszami F i klawiaturą numeryczną.

PROJEKT ODPORNY NA WYCIEKI 1:

Ciecz wypływa z klawiatury, więc nie musisz się martwić, że zepsujesz swoją inwestycję przypadkowym rozlaniem.

CIENKI PROFIL:

Klawiatura ma cienki profil, który nadaje elegancki wygląd biurku, jednocześnie utrzymując dłonie w wygodniejszej, neutralnej pozycji.

TRWAŁE KLUCZE:

Klawisze mogą wytrzymać do 10 milionów naciśnięć klawiszy, więc możesz pisać dalej długo po tym, jak wiele klawiatur nazywa to zakończeniem.

WYTRZYMAŁE, REGULOWANE NOGI NACHYLENIA:

Solidne składane nóżki można rozciągnąć, aby zwiększyć pochylenie klawiatury o 8 stopni, aby zaspokoić osobiste potrzeby ergonomiczne.

PODŁĄCZANIE I ODTWARZANIE POŁĄCZENIA USB:

Konfiguracja jest prosta - wystarczy podłączyć go do portu USB komputera stacjonarnego, laptopa lub netbooka i rozpocząć korzystanie z niego od razu po wyjęciu z pudełka.

ŁATWY DO CZYTANIA KLUCZY:

Odważne, jasne białe znaki sprawiają, że klawisze są łatwiejsze do odczytania - idealne dla osób o słabym wzroku. Mniejsze jest też prawdopodobieństwo ich zużycia.

NIEZAWODNOŚĆ LOGITECH:

Otrzymujesz wysoką jakość i niezawodność, dzięki którym Logitech jest światowym liderem w dziedzinie klawiatur i myszy w przystępnej cenie - plus 3 lata gwarancji.

KRZYWY PRZESTRZEŃ:

Utrzymuje dłonie w bardziej naturalnej pozycji, dzięki czemu możesz pisać z większym komfortem.

Dane techniczne:

WYMAGANIA SYSTEMOWE:

Komputer z systemem Windows

Windows® XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Port USB

Linux®:

Jądro Linux 2.6+

Port USB

ZAWARTOŚĆ PACZKI:

Klawiatura

Dokumentacja użytkownika


Kupuj Logitech K120 Czapka w najniższej cenie! Twój sklep online elektronika i komputery, techinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Urządzenia peryferyjne w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Logitech K120 Czapka. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu elektronika i komputery w świetnych cenach!

Cechy Logitech K120 Czapka

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Klawiatury
Właściwości
Przewodowy
Język klawiatury
francuski

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up