up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać ekspres do kawy?

Ekspres do kawy w kapsułkach

W ekspresie kapsułkowym można włożyć kapsułkę z kawą, zablokować pokrywę i po naciśnięciu przycisku ekspresu obraca kapsułkę do 7200 obrotów na minutę. Miesza się zmiażdżoną kawę z wodą, aby stworzyć klasyczną filiżankę z bogatą pianką. Ekspres do kawy w kapsułkach możesz kupić od Xiaomi , Philips , Bosch , Braun , Delonghi .

Ekspres do kawy espresso

Ekspres do kawy espresso parzy kawę, dodając wodę pod ciśnieniem do temperatury wrzenia do krążka zmiażdżonej kawy i filtra, aby uzyskać gęstą, bogatą kawę o nazwie espresso. Ekspres do kawy espresso zapewnia pyszną, słodko pachnącą i pełną kofeiny filiżankę kawy w ciągu kilku minut.

Kawa w kapsułkach

Kawa w kapsułkach to nadziewane i ważone porcje kawy. Kawa w kapsułkach jest zamknięta w kapsułce, którą należy wyrzucić. Ta kapsuła może być zbudowana z aluminium lub tworzywa sztucznego i ma blaszany blat.

Inteligentny ekspres do kawy

Inteligentny ekspres do kawy umożliwia zaparzenie kawy i zmianę ustawień z telefonu komórkowego, aby zapewnić sobie taką kawę, jakiej pragniesz. Możesz także ułożyć harmonogramy. Na przykład możesz uzupełnić mielenie przed pójściem do łóżka i przygotować inteligentny ekspres do kawy, aby zaparzył filiżankę gorącej kawy zaraz po wstaniu.

Wskazówki dotyczące wyboru ekspresu do kawy

• Wybierz ekspres do kawy z programowalnym timerem, ponieważ doskonale sprawdza się, jeśli codziennie pijesz kawę według harmonogramu.
• Wybierz ekspres do kawy z płytą grzejną, ponieważ może ona utrzymywać temperaturę kawy przez kilka godzin, gdy kawa jest gotowa.
• Wybierz rozmiar ekspresu do kawy zgodnie ze swoimi potrzebami.


clouse menu Zamknij