up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Małe Urządzenia elektronika i komputery

Małe AGD

Znajdź szeroką gamę produktów Małe AGD dla elektronika i komputery. Odkryj najlepsze oferty w techinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Małe Urządzenia

Marki Małe Urządzenia

Jak wybrać najlepsze małe AGD do swojej kuchni?

Maszyna do kawy

Ekspres do kawy to element naczynia kuchennego, który zazwyczaj ma za zadanie nasączyć tradycyjny napój z mielonych ziaren kakao. Ten tradycyjny napój nazywa się kawą. Zaawansowany ekspres do kawy nie tylko zaparzy zwykłą kawę, ale może być również zrobiony z różnych rodzajów kawy. Możesz kupić ekspres do kawy od Xiaomi , Philips , Bosch , Braun , Delonghi .

Kuchenki gazowe

Kuchenki gazowe to piece zasilane palną benzyną, taką jak gaz syntezowy, gaz Sui, płynny gaz olejowy lub inny gaz palny. Kuchenki gazowe to jedno z urządzeń kuchennych używanych do gotowania potraw. Kuchenki gazowe mają również unikalną technikę kuchenki, która zapewnia bezproblemową kontrolę płomienia.

Grille i grille

Grille i grille to bardzo przydatne urządzenia kuchenne. Płyta grillowa ma stabilną i gładką powierzchnię, idealną do przygotowywania dań śniadaniowych, takich jak frytki, tosty i jajka. Grille mają podwyższone krawędzie, jeśli jest to twarda płyta lub pręty z otworami pomiędzy nimi, co pozwala grillować jedzenie bezpośrednio nad płomieniem. Grille i grille są również używane do gotowania na świeżym powietrzu.

Płyty indukcyjne

Płyty indukcyjne mają szklaną osłonę płyty kuchennej. Pod tą szklaną pokrywą kuchenki znajduje się pole elektromagnetyczne, które przekazuje prąd bezpośrednio do magnetycznych garnków do gotowania. Płyty indukcyjne odcinają standardowy poziom nagrzewania pieca, a następnie przenoszenia ciepła na patelnię.

Roboty kuchenne

Roboty kuchenne to zrobotyzowane maszyny przeznaczone do wykonywania podstawowych czynności kuchennych. Roboty te mogą zarządzać pracą, od gotowania żywności po czyszczenie, a także zmywać naczynia. Jednym z najczęstszych zadań, jakie mają wykonywać roboty kuchenne , jest czyszczenie nieumytych naczyń.

Wagi kuchenne

Wagi kuchenne to urządzenia służące do szacowania wagi warzyw, owoców i innej żywności. Wagi kuchenne wykonujemy w wersji symetrycznej lub sprężynowej. Użycie wagi pozwoli na dokładniejsze odmierzenie składników niż skalowanie na masę.

Miksery

Miksery są jednym z urządzeń kuchennych, które wykorzystują przekładnię zębatą do obracania zbiorem trzepaczek w misce zawierającej żywność lub płyny, które mają być wykonane przez ubijanie ich. Miksery pomagają automatycznie w powtarzających się czynnościach mieszania lub ubijania.

Kuchenka parowa

Parowar to mała maszyna kuchenna wykorzystywana do podgrzewania lub gotowania różnych posiłków za pomocą energii pary poprzez przechowywanie żywności w zamkniętym pojemniku, co zmniejsza wydzielanie pary. Ta metoda gotowania nazywana jest parą. Parowar jest teraz widoczny w prawie każdej kuchni.

Tostery

Tostery to elektroniczne małe maszyny kuchenne przeznaczone do poddawania różnego rodzaju krojonego chleba promieniującym płomieniom, przygotowując chleb w taki sposób, aby powstał toast. Tostery to podstawowa potrzeba niemal każdej kuchni. Służą do podgrzewania chleba zwykle na śniadanie.

Więcej o małym sprzęcie:

Piekarz: Piekarz służy do pieczenia ciast i ciasteczek.
Blendery: Blendery służą do robienia shake´ów i ubijania lodów.
Rozdrabniacze: Rozdrabniacze służą do siekania owoców i warzyw.
Kotły wodne: Kotły wodne służą do gotowania wody.
Garnki elektryczne: Garnki elektryczne gotują jedzenie za pomocą prądu.
Frytownice: Frytownice symulują intensywne smażenie bez zanurzania żywności w oleju spożywczym.
Sokowirówki: Sokowirówki służą do robienia soków z owoców i niektórych warzyw.
Opiekacz do kanapek: Opiekacz do kanapek służy do robienia kanapek.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij