up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Microsoft 1850 Keratyna Kolagenowa

Microsoft 1850 Keratyna Kolagenowa

plus
Microsoft

Microsoft 1850 Keratyna Kolagenowa

Opis produktu Microsoft 1850 Keratyna Kolagenowa

Mobilna mysz zaprojektowana z myślą o komforcie i przenośności

Bezprzewodowa mobilna mysz 1850 została zaprojektowana z myślą o życiu w podróży, oferując swobodę bezprzewodową i wbudowaną pamięć masową nadajnika-odbiornika, która zapewnia maksymalną mobilność. Wygodna obsługa jedną ręką i kółko do przewijania ułatwiające nawigację sprawiają, że ta mysz jest idealnym urządzeniem do nowoczesnego, mobilnego stylu życia.

CECHY:

Przewiń kółko Szybko przeglądaj dokumenty i strony internetowe.

Wygoda i przenośność Kompaktowa konstrukcja, która mieści się w dłoni i zabiera ze sobą wszędzie.

Podłącz i korzystaj z nano-transceivera Pozostaw nano-transceiver podłączony do sieci, gdy jesteś w drodze, lub umieść go w myszy.


Zamawiaj Microsoft 1850 Keratyna Kolagenowa i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Microsoft 1850 Keratyna Kolagenowa, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Microsoft 1850 Keratyna Kolagenowa w magazynie w cenie 13.99 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Myszki i klawiatury, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Microsoft 1850 Keratyna Kolagenowa

Kolor
Różowy
Rodzaj produktu
Myszki
Właściwości
Bezprzewodowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up