up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Mobilis Protech Pack Galaxy Tab Active Pro

Mobilis Protech Pack Galaxy Tab Active Pro

Mobilis Protech Pack Galaxy Tab Active Pro

Mobilis Protech Pack Galaxy Tab Active Pro

Mobilis Protech Pack Galaxy Tab Active Pro

Mobilis Protech Pack Galaxy Tab Active Pro

plus
Mobilis

Mobilis Protech Pack Galaxy Tab Active Pro

Opis produktu Mobilis Protech Pack Galaxy Tab Active Pro

Dedykowane etui ochronne PROTECH zostało sprytnie zaprojektowane przez MOBILIS® dla Twojego Galaxy Tab Active Pro. To w pełni chroni Twoje urządzenie IT, jeśli je upuścisz. Futerał ochronny może wytrzymać do 400 upadków z wysokości 1,2 m i jest wyposażony w trzy systemy, które mogą amortyzować wstrząsy, pochłaniać fale uderzeniowe i wytrzymać uderzenia. Uniwersalne i lekkie etui ochronne PROTECH idealnie dopasowuje się do Twojego urządzenia jak druga skóra, więc prawie nie zauważysz jego obecności. Dzięki tylnej podstawce etui możesz korzystać z urządzenia w trybie klawiatury lub foto&video. Wreszcie, akcesoria (pasek na ramię, pasek elastyczny i uchwyt na rysik) zapewniają idealną kombinację do noszenia i używania urządzenia z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.


Cechy:

Dedykowany futerał ochronny
Odporność na upadki: 15x większa niż standard wojskowy MIL STD 810G; wytrzymuje 400 upadków z wysokości 1,2 m
Wzmocniona ochrona: 3 systemy ochrony przed wstrząsami: Zderzak obwodowy; Pochłaniacz fali uderzeniowej i kompozyt TFP 4.0
Zaprojektowany, aby amortyzować wstrząsy, może pochłaniać fale uderzeniowe i wytrzymać uderzenia
2 pozycje statywu: klawiatura lub foto i wideo
Dołączony pasek na ramię do noszenia urządzenia lub pisania w pozycji stojącej
Pierścienie mocujące pasek na ramię: pleciony nylon odporny na przyczepność 15 kg na pierścień
Elastyczny pasek
Uchwyt na rysik
Dostęp do wszystkich portów i funkcjonalności


Dane techniczne:

Waga zapakowanego produktu (kg): 0,354Odkryj wszystkie produkty Tablety-ebooki, które znajdziesz w techinn, jak Mobilis Protech Pack Galaxy Tab Active Pro. Kup teraz Mobilis Protech Pack Galaxy Tab Active Pro i oszczędzaj na produktach Pokrowce. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Mobilis, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Mobilis Protech Pack Galaxy Tab Active Pro i inne w naszym sklepie elektronika i komputery? Dzięki techinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Tablety-ebooki pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Mobilis Protech Pack Galaxy Tab Active Pro

Kolor
Czarny
Zgodność
Samsung
Rodzaj pokrycia
Walizka
Odporny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up