up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Motorola

Motorola

Wszystko ( Motorola )

O Motorola

Motorola to marka uznawana na całym świecie, która odgrywała kluczową rolę w ewolucji technologii komunikacyjnych przez prawie wiek. Założona w 1928 roku przez Paula Galvina i Josepha Galvina w Chicago w Illinois, Motorola zaczęła jako mały producent radioodbiorników samochodowych. Przez dekady firma rozrosła się do giganta technologicznego, wyprzedzając w telekomunikacji, elektronice i urządzeniach mobilnych. Dziś Motorola nadal stoi na czele innowacji, oferując szeroką gamę produktów łączących ludzi na całym świecie.
Bogata historia i ciągłe zaangażowanie w innowacje Motoroli sprawiły, że jest ona nazwą godną zaufania w świecie komunikacji i technologii. Od pionierów radiowozów po produkcję ikonicznych telefonów komórkowych i rozszerzenie na smartfony, słuchawki, krótkofalówki i smartwatche, Motorola nadal łączy ludzi i ulepsza ich życie niezawodnymi i nowoczesnymi produktami. Czy to pozostanie w kontakcie, czy przechwytywanie wspomnień, czy też bawienie się w podróży, Motorola pozostaje marką synonimem połączenia i innowacji.

Dziedzictwo innowacji i połączenia

Motorola zaczęła od radia, a jej zasięg rozszerzył się na urządzenia telekomunikacyjne, takie jak telefony komórkowe. Dziś telefony Motoroli słyną z trwałości, dostępności i przyjaznych dla użytkownika funkcji, dostosowując się do szerokiego spektrum konsumentów. W nowoczesnych czasach Motorola jest synonimem smartfonów. Ich zakres smartfonów z systemem Android obejmuje opcje dla każdego budżetu i preferencji. Smartfony Motoroli są cenione za czyste interfejsy użytkownika, długi czas pracy baterii i innowacyjne funkcje, takie jak system Moto Mods, który umożliwia użytkownikom dostosowywanie telefonów do dodatkowych funkcjonalności.Motorola oferuje linię słuchawek zaprojektowanych tak, aby uzupełniać doświadczenie mobilne. Te słuchawki są wykonane z myślą o jakości dźwięku i wygodzie. Czy wolisz opcje z przewodem czy bezprzewodowe, słuchawki Motoroli zapewniają czysty dźwięk dla muzyki, rozmów i rozrywki w podróży. Dziedzictwo Motoroli oferujące niezawodne rozwiązania komunikacyjne obejmuje również ich krótkofalówki. Te urządzenia są stosowane w różnych branżach, w tym w bezpieczeństwie publicznym, budownictwie i działaniach na świeżym powietrzu. Krótkofalówki Motoroli są znane z wytrzymałości, zdolności do długodystansowych połączeń i zaawansowanych funkcji, zapewniając jasne i niezawodne połączenie w trudnych warunkach.
Seria Motorola Edge wyraża zaangażowanie marki w przekraczanie granic technologii smartfonów. Linia Motorola Edge wyraża zaangażowanie marki w innowacje i nowatorski design. Zegarki Motoroli zaprojektowano tak, aby uzupełniać połączone życie. Łatwo się integrują ze smartfonem, umożliwiając odbieranie powiadomień, śledzenie aktywności fizycznej i bezpośrednie korzystanie z aplikacji na nadgarstku. Zegarki Motoroli są znane z eleganckich projektów i intuicyjnych interfejsów użytkownika, czyniąc je stylowym i praktycznym uzupełnieniem Twojego codziennego życia.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij