up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Ninebot E+ Segway

Ninebot E+ Segway

plus
Ninebot

Ninebot E+ Segway

Opis produktu Ninebot E+ Segway

Cechy:

Pasywna konstrukcja bezpieczeństwa:

Bezpieczna jazda jest zawsze priorytetem dla zespołu Ninebot. Za podwójnego redundantnego technologii z dziedziny przemysłu lotniczego, drugi system przejmuje całą pracę i gwarantuje bezpieczeństwo, jeśli ktoś jest w funkcję mal.

Pozytywna projektowanie bezpieczeństwa

Automatyczne ograniczenie prędkości / alarmu:

Ninebot inteligentny system limitów oblicza maksymalną prędkość opartą na zasilaniu bateryjnym i wagi kierowcy, aby zapewnić bezpieczną jazdę. Po przekroczeniu max prędkość, Ninebot będą zanikać stopniowo ograniczyć prędkość i zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Szybka alarmu regres:

Ninebot wykrywa szybkość cofania się i będzie wibrować i alarm, jeśli jest zbyt szybki.

Powyżej alarmu ładunkowej:

Ninebot będzie wibrować i alarm, gdy moc wyjściowa jest blisko marginesie bezpieczeństwa.

Inteligentny alarm:

Usterka system archiwizacji ciepła, niski pobór mocy, mainframe przegrzanie, poza zakresem bezpieczeństwa itp doprowadzi do inteligentnego alarmu i automatyczne spowolnienie.

Lżejszy, szybszy, silniejszy:

Wysoka sztywność i wytrzymałość stali żywica kompozytowa piasty i stali stopowej Wtyczka wraz z niemiecką BAYER obręczy i mówił nadają Ninebot świetną amortyzację i wydajność wytrzymałość, a łączna waga wynosi tylko 1 kilogram.

Ze szkieletem ze stopu magnezu, który jest o 15% bardziej intensywny i 35% lżejszy niż jednego stopu magnezu Al, Ninebot rama jest tylko 1,7 kg.

Ninebot Akumulator składa się z ogniw akumulatorów litowo Super Tesla Model S, która jest o 50% bardziej wydajne niż te zwykłe. Dwa oddzielne akumulatory stanowią redundantne zasilanie akumulator, który zapewnia podwójne bezpieczeństwo swojej jazdy. Ponadto Ninebot bateria posiada certyfikaty UL, UN38.3. To może być transportowany przez ekspresowych firm, takich jak UPS, FedEx, itp

Elegancja, jakość i szczerość:

Ninebot może być wyposażony w różne kolory dekoracyjnych kołpakami.

Każdy Ninebot widać to po zamierzonego projektu, precyzyjnej produkcji i szczegółowym testom. To trwa dwa lata i dziesiątki edycji przedstawić Państwu eleganckie, trwałe, wygodne i bezpieczne Ninebot.

Ninebot kluczyk z pilotem zdalnego jest bardzo mocny. Zawsze można umieścić go w kieszeni lub nosić na piersi. Każde naciśnięcie daje dobre samopoczucie ręki i niebieskie światło przypominać.

Mniej emisji dwutlenku węgla, niż chodzenie:

Wysoce wydajny silnik SVPWM sine technologia kontroli i przekładnie zębate, ultra niskie nadwozie wagi automatyczne recyklingu elektroniczny system hamowania i zwalniania energii, kończąc na zerowej emisji i bardzo niskiej transporter węgla.

Dane techniczne:

Wygląd: anodowany srebrny + pocelain biały + błękitny

Główne materiały: stop magnezu z aluminium + + stopu tworzywa Lexan

Waga: 23,5 kg

Maszyna Wymiary: 390mm x 590mm x 1100 ~ 1400mm

Pakiet Standard: Mainframe: 620mm x 440mm x 470mm Eksploatacja Bar: 1140mm x 140mm x 95mm

Max. Ładowność: 100 kg

Max. Prędkość: 20 km / h

Przebieg: 20 km (75 kg osoba na płaskiej drodze)

Max. Nachylenie: 20 °

Szybkość Tryb ustalony limit: 4 10 kilometrów na godzinę w trybie Normal: 11 20 kilometrów na godzinę

Akumulator: 55V / 450Wh

Moc silnika: 2 * 1350W

Rozmiar opon / obręczy: 85/50 12 dostosowane opona / 12 x 2,7 Żywica felga stalowa Fusion

Podwójny zbędny system tworzenia kopii zapasowych: Backup dla głównych części

Pilot zdalnego sterowania: 2szt

Ładowarka / Czas ładowania: 1 x ładowarka standardowa; 120W 4 godzin do pełnego naładowania

Bezprzewodowa: połączenie bezprzewodowe Bluetooth; Pilot zdalnego sterowania (Mobile Phone APP)

Panel wyświetlacza: Wyświetlacz pojemności baterii; przebieg; prędkość; temperatura; Wersje sprzętowe; Prędkość Tryb ograniczony;

Tryb zdalnego sterowania; tryb zablokowana; Połączenie Bluetooth; Ostrzeżenie; Informacje Alarmy systemowe

Dashboard czytelny w świetle słonecznym; automatyczna regulacja jasności; Moc / KM / prędkość / czas jazdy / temperatura wewnętrzna / firmware; Przełącznik trybu limitu prędkości / tryb zdalnego sterowania / tryb blokowania; Wyświetlacz połączenie Bluetooth; alarmujące / błędu i wyświetlanie kodu.


Dodatkowo, Ninebot E+ Segway w kategorii Transport miejski z naszego sklepu online elektronika i komputery, znajdziesz inne powiązane produkty Segways. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Ninebot, w techinn, znajdziesz produkty elektronika i komputery, które również Cię zainteresują. Ninebot koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia elektronika i komputery zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Ninebot E+ Segway

Kolor
Biały
zakres
26-30 km

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up