up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Punkt Sprzedaży elektronika i komputery

Punkt Sprzedaży elektronika i komputery

Znajdź szeroką gamę produktów Punkt Sprzedaży dla elektronika i komputery. Odkryj najlepsze oferty w techinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Punkt Sprzedaży

Marki Punkt Sprzedaży

Co to jest system POS i jak działa?

System POS to system ułatwiający przyjmowanie płatności od klientów oraz prowadzenie ewidencji sprzedaży. Proces wydaje się prosty, ale cały proces działa na różne sposoby, w zależności od Twojej firmy, niezależnie od tego, czy masz sklepy fizyczne, sklepy internetowe, czy oba.

Jak działa system POS?

• Proces rozpoczyna się, gdy klient decyduje się na zakup produktu lub usługi. W przypadku sklepu fizycznego sprzedawca używa skanera kodów kreskowych, aby sprawdzić cenę produktu.
• Następnie System POS wylicza cenę produktu wraz z ewentualnym podatkiem obrotowym.
• Sprzedawca aktualizuje stan inwentarza, aby odnotować, że produkt został sprzedany.
• Wreszcie, klienci dokonują płatności za pomocą karty debetowej, karty kredytowej, karty podarunkowej, punktu lojalnościowego, a nawet gotówki.
• Transakcja za pośrednictwem Systemu POS została zakończona. Następnie sprzedawca drukuje paragon cyfrowy.

Akcesoria

Współczesne systemy POS są w dzisiejszych czasach całkowicie cyfrowe, dlatego potrzebne są wszystkie niezbędne komponenty niezbędne do sprawnej i perfekcyjnej obsługi systemu. W systemie POS akcesoria mogą obejmować karty zewnętrzne, rozszerzenia, baterie, czujniki, skanery, ochraniacze, kabel USB do skanera i wiele innych.

Materiały eksploatacyjne

Materiały eksploatacyjne są kluczową częścią urządzenia punktu sprzedaży, kasy fiskalnej lub urządzeń peryferyjnych podłączonych do systemu POS. Aby zapewnić trwałość sprzętu, musisz używać wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych, które obejmują taśmy atramentowe, rolki papieru, wkłady atramentowe, taśmy do drukarek etykiet, etykiety do wag i etykiety do drukarek etykiet etykiety z kodami kreskowymi i przesyłkami.

Wyświetlacz

Ekspozytor jest również jedną z ważnych części Systemu POS, która umożliwia rejestrację czasu, miejsca i związanych z nim szczegółów sprzedaży. Wyświetlacz lub monitor służy do prowadzenia rejestru sprzedaży towarów fizycznych z Twojego sklepu. Samsung , Philips , LG , Sony , Benq , Viewsonic i iiyama są znanymi producentami oferującymi POS systemy dla firm.

Szuflady

System oprogramowania POS, który jest podłączony do szuflad kasowych, może pomóc w śledzeniu każdorazowego otwarcia szuflady. Szuflada służy do przechowywania pieniędzy w środku podczas transakcji sprzedaży w sklepie. Osoba odpowiedzialna zabiera pieniądze i wkłada je do szuflady, a zakupione przedmioty oddaje klientom.

Terminale płatnicze

W Systemie POS terminal płatniczy jest najważniejszym etapem. Terminal płatniczy jest również znany jako terminal kart kredytowych lub terminal w punkcie sprzedaży to urządzenie, które służy do dokonywania elektronicznych przelewów środków i innych transakcji inicjowanych w terminalu i kierowanych przez sieć.

Drukarki

System POS wykorzystuje drukarki, które drukują paragony sprzedaży, które dokładnie pokazują, co i kiedy klient kupił towary i ile zapłacił. Warto zaopatrzyć się w drukarki renomowanych firm, aby cała transakcja sprzedaży przebiegła sprawnie.

Skanery

Skaner kodów kreskowych to kolejna istotna część systemu POS. Skaner kodów kreskowych służy do odczytywania szczegółów produktu, dzięki czemu można go zadzwonić. Czytniki/skanery kodów kreskowych to szybki sposób na sprawdzenie ceny artykułów i innych szczegółów.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij