up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Samochód elektronika i komputery

Elektronika samochodowa

Znajdź szeroką gamę produktów Elektronika samochodowa dla elektronika i komputery. Odkryj najlepsze oferty w techinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Samochód

Marki Samochód

Co warto wiedzieć o elektronice samochodowej

Ponieważ Twój samochód składa się z różnych części i wszystkie wydają się mieć znaczenie, aby pojazd wyglądał i działał lepiej. Zwykle system elektryczny używany w pojeździe obejmuje sterowanie silnikiem, zapłon, radio, telematykę, samochodowe systemy rozrywki i wiele innych. Nowoczesne samochody mają wiele produktów elektronicznych. Co więcej, w dzisiejszych czasach samochody są w dużym stopniu zależne od swoich produktów elektronicznych, aby działały z pełną wydajnością. Akumulatory samochodowe i inna elektronika sterują wieloma funkcjami Twojego samochodu, a jeśli zaczną rozczarowywać, możesz napotkać wiele problemów z Twoim samochodem. Samochody posiadają wiele urządzeń sterowanych elektrycznie, pobierają energię z akumulatora i oddają ją z powrotem do akumulatora przez palenisko. System ładowania to połączenie alternatora i akumulatora. Do zasilania rozrusznika używany jest akumulator samochodowy, który pomaga w uruchomieniu silnika, podczas gdy głównym celem alternatora jest ładowanie akumulatora i innych elementów elektrycznych w pojeździe.
Zamierzamy wyróżnić niektóre z najważniejszych części samochodowych, abyś miał pełny wgląd i wyposażył swój pojazd zgodnie z jego potrzebami.

Akumulatory samochodowe

Samochód zależy od mocy akumulatora, ponieważ pojazd nie uruchomi się, dopóki akumulator samochodowy nie zostanie naładowany. Akumulator twojego samochodu ma ogromną odpowiedzialność w zakresie zasilania wszystkich części elektrycznych. Akumulatory samochodowe dostarczają energii elektrycznej potrzebnej do zasilania wszystkich elementów elektrycznych pojazdu.

Alkomaty

Jest to blokada zapłonu, która nie pozwoli kierowcy na uruchomienie pojazdu, jeśli nie przejdzie on testu oddechowego sprawdzającego poziom spożywanego przez kierowcę alkoholu. Urządzenie posiada wstępnie ustawiony poziom stężenia alkoholu we krwi, który jest sprawdzany przez Twój stan.

Kamery i czujniki

Dzięki kamerom cofania możesz mieć żywy obraz tego, gdzie jesteś z tyłu. Kamery cofania stały się bardzo popularne, ponieważ znacznie zmniejszyły liczbę wypadków, a większość osób, które je zainstalowały, ma dodatkową funkcję czujnika parkowania cofania. Natomiast czujniki parkowania to urządzenia, które znajdują się na zderzakach pojazdu, aby pomóc kierowcy podczas parkowania.

Radia Cb

W czasach, gdy Wi Fi nie działa lub sygnał telefonu komórkowego stale spada. Radio Cb jest tym, co każdy kierowca zamierza mieć, ponieważ pomoże w sytuacjach, gdy zasięg sieci nie jest dostępny, a środki komunikacji nie są dostępne. CB radio to wysokiej jakości inwestycja, która chroni Cię przed wszelkimi niewidocznymi problemami, które mogą Cię złapać w czasie problemów z komunikacją.

GPS

Śledzenie mobilności Twojego pojazdu wymaga czasu. Lokalizator GPS pozwoli Ci poznać dokładną lokalizację pojazdu i chronić go na wypadek kradzieży. Lokalizator GPS będzie odgrywał znaczącą rolę w nagłych wypadkach w wzywaniu szybkiej pomocy. Xiaomi , Samsung , Huawei , Sony , Pny , Startech , Belkin , Garmin są najlepsi marki dla tego produktu i możesz wybrać jedną z nich przy następnym zakupie.

Radia

Radia samochodowe to stary wynalazek, ale nadal mają swoją przydatność. Jazda bez słuchania radia i muzyki czasami staje się gorączkowa. Długie trasy często powodują, że kierowcy tracą koncentrację, ale dzięki radiu koncentracja może pozostać nienaruszona. Radio to źródło rozrywki podczas jazdy. Radia są obecne w prawie wszystkich pojazdach i są wymagającym elementem samochodowym większości osób, które zamierzają kupować.

Uchwyt do telefonu komórkowego

Nie jest łatwo skupić się na prowadzeniu samochodu podczas korzystania z telefonu komórkowego. Czasami stanie się to rzeczą ryzykowną i może skutkować karami i innymi szkodami. Jednak uchwyt na telefon komórkowy rozwiązał problem, ponieważ teraz kierowcy mogą bez problemu używać telefonu do oglądania filmów i odbierania pilnych połączeń. Wierzchowiec pomoże im to wszystko zrobić bez żadnych niedogodności.

Bezpieczeństwo, głośniki, ładowarki anten

Jedną z najważniejszych rzeczy, których należy doświadczyć przed rozpoczęciem jazdy, jest zapięcie pasów bezpieczeństwa, ponieważ naruszenie tego czynnika może prowadzić do negatywnych skutków. Xiaomi, Samsung, Huawei, Sony, Pny, Startech, Belkin, Garmin to najlepsze marki tego produktu i możesz zdecydować się na jedną z nich przy następnym zakupie

Głośniki samochodowe to esencja Twojego samochodowego systemu audio i źródło doskonałej rozrywki podczas jazdy. Aby uzyskać zbieżność przerywanego sygnału, warto mieć anteny samochodowe. Żywotność telefonu komórkowego zależy od jego ładowania, a posiadanie idealnej ładowarki w samochodzie ułatwi ci życie.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij