up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sigma Hrm Battery Cr-2032 3v

plus
Sigma

Sigma Hrm Battery Cr-2032 3v

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Sigma Hrm Battery Cr-2032 3v

BATERIA DO HRM CR2032


Nadaje się do wszystkich pulsometry z 2003 i pasów klatki piersiowej


Zamawiaj Sigma Hrm Battery Cr-2032 3v, korzystając z naszej oferty Elektryka i kolekcji Baterie. Zapoznaj się z produktami elektronika i komputery na techinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie elektronika i komputery. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Baterie w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie techinn!

Cechy Sigma Hrm Battery Cr-2032 3v

Kolor
Posrebrzany
Komórki
Zegar

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up