up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Elektryczność i Smarthome elektronika i komputery

Elektryczność i Smarthome

Znajdź szeroką gamę produktów Elektryczność i Smarthome dla elektronika i komputery. Odkryj najlepsze oferty w techinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Elektryczność i Smarthome

Marki Elektryczność i Smarthome

Jak stworzyć własny inteligentny dom: podstawy

Automatyka domowa to świetny sposób, który zapewnia prostą i wygodną kontrolę wszystkich naszych urządzeń i urządzeń domowych. Poniżej znajdują się niektóre z podstawowych urządzeń inteligentnego domu, które powinieneś posiadać, aby stworzyć inteligentny dom z najlepszymi markami, takimi jak Xiaomi , Apple , Philips , Bosch , Logitech i Sony . Spójrz;

Budziki

Dzięki dużemu ekranowi dotykowemu inteligentne budziki z Asystentem Google zostały specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić życie. Służy również jako koncentrator do sterowania wieloma innymi urządzeniami inteligentnymi. Możesz także ustawić alarmy, aby powiadomić Cię o niektórych ważnych zadaniach, takich jak przyjmowanie leków lub odbieranie dzieci. Wiele budzików jest wyposażonych w port USB do ładowania, który umożliwia ładowanie telefonu lub innych urządzeń podczas snu.

Alarmy i dzwonki

Inteligentny dzwonek do drzwi to świetny element automatyki domowej, który jest podłączony do sieci i powiadamia Cię na smartfonie lub innych urządzeniach, gdy ktoś dotrze do drzwi. Kiedy gość naciśnie przycisk dzwonka, aktywuje się i informuje o tym. Ponadto istnieją alarmy bezpieczeństwa i dzwonki, które sprawiają, że Twój dom jest mądrzejszy.

Detektory i czujniki

Czujniki ultradźwiękowe są integralną częścią systemów automatyki domowej IoT. Technologia czujników rozwiązała wiele problemów domowych dla bezpieczeństwa Twojej rodziny i ochrony domu przed uszkodzeniem. Detektory i czujniki wykrywają stan rzeczy w Twoim domu i ostrzegają Cię. Następnie możesz ustawić czujniki, aby kierowały innymi inteligentnymi urządzeniami, jak mają działać w odpowiedzi.

Asystenci cyfrowi

Cyfrowy asystent domowy to w zasadzie urządzenie elektroniczne, które reaguje na polecenia głosowe i wykonuje zadania zgodnie z zaleceniami. Na przykład pomaga sterować urządzeniami gospodarstwa domowego podłączonymi do sieci za pomocą domowej sieci internetowej. Cyfrowi asystenci mogą również regulować oświetlenie, ogrzewanie i blokować lub odblokowywać drzwi garażowe, odtwarzać muzykę i wiele innych rzeczy.

Urządzenie podąża za dzieckiem

Systemy technologii inteligentnego domu pomagają śledzić i śledzić dzieci, aby upewnić się, że są one bezpieczne i chronione. Produkty Smart Home oferują wiele rozwiązań, które naprawdę poprawiają styl życia ludzi. Dzięki inteligentnym światłom, inteligentnym zamkom i kamerom możesz zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo. Co więcej, zintegrowanie detektorów gazu i dymu może bezpiecznie zapobiec nieszczęśliwym wypadkom, jeśli dzieci przypadkowo bawią się gałkami gazu lub ogniem.

Bezpieczeństwo i ochrona

Inteligentne zamki to najlepszy element systemu automatyki domowej. Być może urządzenia te oferują zarówno bezpieczeństwo, jak i elastyczność, umożliwiając monitorowanie, kto wchodzi i wychodzi z domu, gdy jesteś poza nim. Ponadto, dla najwyższego poziomu bezpieczeństwa, rozważ inteligentny system ochrony domu. Możesz również otrzymywać powiadomienia, gdy dzieci wejdą do potencjalnie niebezpiecznych obszarów domu, takich jak basen lub piętro.

Więcej o Smarthome:

Jednym z najłatwiejszych sposobów modernizacji oświetlenia w domu jest użycie inteligentnej wtyczki. Możesz po prostu sterować całym oświetleniem i akcesoriami za pomocą aplikacji na smartfonie. Następnie użyj telefonu, aby sterować wszystkimi tymi lampami z jednej aplikacji. Ponadto inteligentne stacje pogodowe to podstawowe systemy, które instalujesz do pomiaru temperatury zewnętrznej, wilgotności i ciśnienia powietrza.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij