up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Thrustmaster NS PC/PS3/PS4/Xbox One 8A PC/PS3/PS4/Xbox One Zmieniacz

Thrustmaster NS PC/PS3/PS4/Xbox One 8A PC/PS3/PS4/Xbox One Zmieniacz

Thrustmaster NS PC/PS3/PS4/Xbox One 8A PC/PS3/PS4/Xbox One Zmieniacz

Thrustmaster NS PC/PS3/PS4/Xbox One 8A PC/PS3/PS4/Xbox One Zmieniacz

Thrustmaster NS PC/PS3/PS4/Xbox One 8A PC/PS3/PS4/Xbox One Zmieniacz

plus
Thrustmaster

Thrustmaster NS PC/PS3/PS4/Xbox One 8A PC/PS3/PS4/Xbox One Zmieniacz

Opis produktu Thrustmaster NS PC/PS3/PS4/Xbox One 8A PC/PS3/PS4/Xbox One Zmieniacz

Wtyczka europejska 220-240V.

Cechy:

Realizm i autentyczność: 13 cm wysokości drążka zmiany biegów z pokrętłem Realistyczne wyczucie zmiany biegów Odłączane pokrętło Kompatybilne z prawdziwymi uniwersalnymi pokrętłami (dostępnymi w sklepach z tuningiem samochodów) 2 płytki zmiany biegów w zestawie: wzór "H" (7 +1) i sekwencyjny (+/-) Wytrzymałość i precyzja: - 100% metalowy mechanizm wewnętrzny - 100% metalowa dźwignia zmiany biegów - 100% metalowy system mocowania - HEART HallEffect AccuRate Technology™ - Precyzja, która nie zmniejsza się z upływem czasu (bezkontaktowy magnetyczny czujnika) - Brak przełącznika taktującego i potencjometru (dla nieograniczonej żywotności produktu) Możliwość dostosowania i komfort: - Możliwość aktualizacji oprogramowania układowego i pamięci wewnętrznej z regulowanym skokiem zmiany biegów w celu dostosowania do stylu jazdy (oprogramowanie dostępne do pobrania na PC) - Regulowany opór podczas zmiany przełożeń koła zębate - Pozycja i obrót płyty zmiany biegów regulowane o 360° - Pozycja i obrót systemu mocowania regulowane o 360° - Zoptymalizowane mocowanie dla dowolnej powierzchni podparcia - Stoły lub półki o grubości od 1 do 55 mm - Kokpity (wbudowane gwinty + rem. Owalny system mocowania) Wszechstronność:- Unikalna konstrukcja* pozwalająca na 2 różne style jazdy - Wzór ´´H´´ (7+1) - Sekwencyjny (+/-) - Łączność USB i/lub DIN:- Na PC: współpracuje z wszystkie kierownice wyścigowe na rynku — na PS3™ i PS4™:T300, T500, T150.

- Na Xbox One:

Kierownica wyścigowa TX


Szukasz Thrustmaster NS PC/PS3/PS4/Xbox One 8A PC/PS3/PS4/Xbox One Zmieniacz? W techinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Symulatory od najlepszych producentów. Na przykład Thrustmaster, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu elektronika i komputery.

Cechy Thrustmaster NS PC/PS3/PS4/Xbox One 8A PC/PS3/PS4/Xbox One Zmieniacz

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Zmiany biegów
Zgodne Urządzenie
Playstation 3
Xbox One
Playstation 4
PC

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Idealny !

-

Gorąco polecam tę manetkę, dobrze się czuje i masz możliwość przełączenia jej na sekwencyjną zmianę biegów. Dziękujemy Tradeinn za oferowanie najlepszej ceny.

Mistrz pchania

-

To niesamowity shifter, nie mogłem uwierzyć, jak dobrze było, kiedy pojawiły się zdjęcia, nie rób tego, naprawdę solidny kawałek zestawu. Krzyczcie dla Techinn na żywo w Nowej Zelandii dobry proces śledzenia zajął około 21 dni, aby się tu dostać, ale nie ich wina, tylko Pandemia bądź cierpliwy

To było grzeczne pakowanie.

-

Udało mi się zrobić bardzo dobre zakupy. Produkty są dobrze zapakowane i jestem bardzo zadowolona.

Dobrze zbudowany

-

Dobra jakość. Zadowolony z zakupu

Świetny zakup shiftmaster th8a

-

WSPANIAŁY PRODUKT WSZYSTKO PRZYSZŁO ZUPEŁNIE NOWE W STANIE ROBOCZYM. PRAWDZIWA STRONA INTERNETOWA. Zajęło mi trochę czasu, aby dostać się do mnie, ponieważ produkty pochodzą z Hiszpanii. OKOŁO 3 TYGODNIE ALE WARTO CZEKAĆ BARDZO SZCZĘŚLIWE. NIE MOGĘ UWIERZYĆ, ŻE PRZYSZŁO W DOBRYM STANIE. CAŁĄ DROGĘ DO KALIFORNII. JESZCZE RAZ CI DZIĘKUJĘ

Świetny

-

Bardzo dobrze zabezpieczona szybka dostawa Polecam stronę Kilka dokonanych zakupów Dziękuję

Cześć

-

to bardzo dobry produkt

Część 1 budowanie mojej karty sim

-

Dostarczony wczoraj żaden problem nie podoba mi się fakt, że przełączam się między normalnym schematem zmiany h i sekwencyjnym w przeciwieństwie do dźwigni zmiany biegów Logitech.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up