up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Thrustmaster

Thrustmaster

Wszystko ( Thrustmaster )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Thrustmaster

Thrustmaster to znana marka, która została uruchomiona w 1990 roku w Stanach Zjednoczonych, w Hillsboro w stanie Oregon. Biuro firmy znajduje się w Carentoir we Francji. Thrustmaster jest jednym z największych amerykańskich twórców i innowatorów zewnętrznych komputerów i konsol do gier. Mają ponad 30 lat doświadczenia w firmie, co pozwala im konstruować i projektować innowacyjne kierownice, kontrolery gier, konsole do gier i dżojstiki do komputerów.
Marka jest szczególnie ceniona za swoje realistyczne i wysokiej jakości symulatory, czyniąc ją jednym z najbardziej popularnych wyborów dla graczy, miłośników lotnictwa i symulatorów wyścigów.
Jednym z znaków firmowych Thrustmaster jest jego zaangażowanie w dokładność i realizm. Ich peryferia do gier są często tworzone we współpracy z rzeczywistymi grupami wyścigowymi i ekspertami lotniczymi, aby potwierdzić, że użytkownicy mogą cieszyć się naprawdę wciągającym i precyzyjnym doświadczeniem w grze.
Zaangażowanie Thrustmaster w jakość jest odbite w solidnej konstrukcji i skupieniu się na komponentach ich produktów. Czy jesteś zwykłym graczem, czy doświadczonym zawodnikiem eSports, Thrustmaster oferuje szeroki wybór, aby dostosować go do różnych stylów i upodobań w grach.
Ponadto Thrustmaster to synonim nowoczesnej technologii, dokładności i realizmu w świecie gier. Ich zaangażowanie w dostarczanie graczom wciągających i wysokiej jakości peryferiów do gier sprawiło, że stali się znanym terminem wśród miłośników gier na całym świecie.

Kolekcja komputerów i konsol do gier Thrustmaster

Symulatory Thrustmaster są zaprojektowane tak, aby zapewnić bardzo realistyczne doświadczenie. Ich kierownice wyścigowe i systemy sterowania lotniczego mają specjalne czujniki, współczynnik wzmocnienia i precyzyjne kontrole, które symulują odczucie prawdziwej kierownicy samochodu lub lotniczego drążka sterowania.
Kierownice Thrustmaster są modułowe, co pozwala użytkownikom dostosować ich projekty. Ta modułowość pozwala użytkownikom dodawać lub aktualizować detale, takie jak przełączniki, pedały i ręczne hamulce, dostosowując swoje doświadczenie do swoich konkretnych upodobań.
Pedały Thrustmaster są ważnym elementem całego projektu symulacji wyścigów, oferując realizm, dokładność i możliwość dostosowania, których miłośnicy wyścigów i gracze szukają w swoich wirtualnych przygodach wyścigowych. Wiele pedałów Thrustmaster jest dostosowywalnych, co pozwala użytkownikom dostosować położenie pedałów, opór pedałów i czułość do swoich preferencji i poprawić swoje wyścigowe wyniki.
Przełącznik Thrustmaster jest dostosowywalny, co pozwala użytkownikom dostosować opór przełącznika, wysokość gałki przełącznika i czułość do swoich preferencji i szczegółowych wymagań różnych symulacji wyścigowych.
Słuchawki Thrustmaster mają wysokiej jakości dźwięk z jasnym dźwiękiem, dźwiękiem pozycyjnym i dźwiękiem otaczającym, aby poprawić doświadczenia z gier. Mają mocną jakość i materiały, aby wytrzymać zużycie i zużycie związane z grami.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij