up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tp-link

Wszystko ( Tp-link )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Tp-link

TP-Link jest uznanym na całym świecie brandem, który od momentu powstania w 1996 roku przoduje w dostarczaniu rozwiązań sieciowych i inteligentnych rozwiązań domowych. Dzięki zaangażowaniu w dostarczanie technologii dostępnych dla wszystkich, TP-Link zdobył reputację dostarczania niezawodnych i innowacyjnych produktów, które utrzymują ludzi w coraz bardziej zmieniającym się cyfrowym świecie. Od routerów i rozszerzeń po inteligentne urządzenia domowe i rozwiązania bezpieczeństwa, podróż TP-Link została oznaczona przez oddanie się mostu pomiędzy ludźmi i biznesami. TP-Link ugruntował swoją pozycję jako lider w branży sieciowej i inteligentnego domu, dostarczając stale produkty, które łączą ludzi z cyfrowym światem i ulepszają ich życie. Od routerów i wzmacniaczy Wi-Fi po inteligentne gniazdka, termometry i kamery bezpieczeństwa, zróżnicowana oferta produktów TP-Link uwypukla jego zaangażowanie w innowacje, niezawodność i dostępność. Jednocześnie, jak technologia będzie się dalej rozwijać, TP-Link pozostanie oddany dostarczaniu rozwiązań, które umożliwiają ludziom i biznesom pozostanie połączeniu i bezpieczeństwa w coraz bardziej połączonym świecie.

TP-Link łączący świat

Routery TP-Link są zaufane przez miliony za wysoką wydajność i przyjazne użytkownikowi designy. Czy jesteś użytkownikiem casual czy power user, TP-Link oferuje szeroką gamę routerów, aby spełnić Twoje konkretne potrzeby. Te routery są wyposażone w zaawansowane funkcje, takie jak Wi-Fi dual-band, technologia beamforming i MU-MIMO, zapewniając bezprzewodowe połączenie internetowe we wszystkich pomieszczeniach Twojego domu lub biura. Rozszerzenia Wi-Fi TP-Link, często określane jako wzmacniacze lub wzmacniacze Wi-Fi, są rozwiązaniem, które eliminuje martwe strefy Wi-Fi w Twoim otoczeniu. Te urządzenia wzmacniają istniejące sygnały Wi-Fi, rozszerzając jego zasięg na każdy zakątek Twojego domu. Rozszerzenia Wi-Fi TP-Link są łatwe w konfiguracji i zapewniają stabilne i niezawodne połączenie dla wszystkich Twoich urządzeń. Inteligentne gniazdka TP-Link pozwalają Ci kontrolować urządzenia zdalnie i uczynić je inteligentniejszymi. Dzięki aplikacji TP-Link Kasa lub asystentom głosowym, takim jak Amazon Alexa i Google Assistant, możesz włączać i wyłączać urządzenia, tworzyć harmonogramy i monitorować zużycie energii, wszystko z poziomu swojego smartfona. Inteligentne gniazdka TP-Link przynoszą wygodę i oszczędność energii Twojemu domowi. Wejście TP-Link do świata zdrowia i monitorowania domu obejmuje inteligentne termometry. Te urządzenia pozwalają Ci monitorować temperaturę ciała dokładnie i zdalnie. Dzięki pomiarom temperatury w czasie rzeczywistym i inteligentnym funkcjom, termometry TP-Link zapewniają spokój ducha, zwłaszcza w opiece nad bliskimi. Kamery bezpieczeństwa TP-Link ofe

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij