up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Urządzenia Peryferyjne

Drukarki - Funkcja: Fax

()
load

Różne rodzaje drukarek do domowego biura

Drukarka Samsung

Drukarka Samsung jest najodpowiedniejszą opcją, gdy staje się wielozadaniowa. Ta drukarka Samsung jest wyposażona w funkcję drukowania Wi Fi, która po prostu zapewnia zgodność z multimediami mobilnymi. Co więcej, drukarka jest wyposażona w podajnik na 55 arkuszy. Pozwala to zaoszczędzić czas i kontynuować pracę.

Drukarka HP

Drukarki HP to najbardziej znane drukarki używane przez ludzi na całym świecie. Istnieje ponad 350 milionów zastosowań drukarek HP. Drukarki te zostały wyprodukowane przez amerykańską firmę elektryczną Hewlett Packard w 1984 roku. Jedną z kwestii dotyczących drukarki Hp jest to, że jej autentyczność jest bardzo mocna.

Drukarka Toshiba

Drukarka Toshiba jest jednym z najbardziej przydatnych urządzeń, gdy szukasz drukarki domowej. Drukarka Toshiba jest wyposażona w funkcję drukarki atramentowej, a także w bezpieczne połączenie USB. Chociaż drukarka sąsiaduje z ustawieniem Wi Fi, znacznie wygodniej jest konwertować, aby podłączyć się do drukarki i natychmiast ją ponownie wykorzystać. Dobrze współpracuje ze wszystkimi inteligentnymi urządzeniami.

Drukarka Brother

Drukarka Brother pojawia się wraz z ogromnymi możliwościami drukowania bezprzewodowego. Może zawierać do 270 stron. Z szybkością 35 stron na minutę umożliwia jeden z najtrwalszych stylów drukowania. Nawet jeśli drukarka Brother pojawia się z techniką druku laserowego, ma bardzo opłacalną pomoc.

Drukarka Epson

Wydajność drukarek Epson jest znakomita. Drukarka EPSON to jedna z takich wspaniałych maszyn, która daje idealną perspektywę na produkt. Znajduje się w pobliżu rozsądnych pojemników zastępczych, które zbierają pensje podczas skanowania i ponownego drukowania. Co więcej, drukarka promuje również wygodne połączenie bezprzewodowe zarówno z gadżetami z systemem Android, jak i Windows.

clouse menu Zamknij