up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Najlepsze podstawki pod laptop na ratunek szyi

Stojak na laptopa

Podstawka pod laptopa umożliwia umieszczenie laptopa w takiej formie, która pozwala na pokonanie złej pozycji. Zapewnia laptopowi miejsce do odpoczynku i podnosi ekran, aby mógł znajdować się na poziomie oczu, co jest dokładnym ustawieniem laptopa. Zwykle ludzie korzystają również z przewodowej klawiatury z podstawką pod laptopa, która również najlepiej sprawdza się podczas pracy. Podpórka pod szyję laptopa jest dostępna w różnych stylach i kolorach. Podstawkę pod szyję do laptopa można kupić od Samsung , HP , Philips , Dell , MSI .

Najlepsze podstawki pod laptopa, aby uratować szyję

Oto kilka najlepszych podstawek pod laptopa, które uratują twoją szyję:

Biurko na laptopa Samsung
Niezwykle konfigurowalne biurko na laptopa Samsung można dostosować do niemal każdej formy, jaką możesz sobie wyobrazić. Jego szeroko rozstawione nogi mają połączone, samoblokujące się zawiasy, które obracają się o 360 stopni i w pełni podnoszą laptopa o 45 cm. Ustaw go na dowolnym poziomie pokrycia, podnieś i działa całkiem dobrze do pracy na krześle, a nawet do leżenia na kanapie. Plan stoisk jest całkowicie elastyczny, dzięki czemu możesz bardzo szybko uzyskać doskonały plan oglądania, bez obaw o to, gdzie pracujesz.

Podstawka do laptopa HP
Stojaki do laptopów HP są bardzo rozsądne i idealne do użytku domowego lub biurowego. Podstawka pod laptopa HP to podstawka bez frędzli z mocowaniem 7,8 cm i krawędzią zginania 18 stopni. Jest wystarczająco duży, aby pomieścić 12 calowy laptop i jest obrysowany w takiej płaszczyźnie, aby zapewnić odpowiedni przepływ powietrza przez całą maszynę. Kiedy go nie używasz, obniż go o poziom, aby ułatwić sobie zakwaterowanie i poruszanie się.

clouse menu Zamknij