up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Vileda Total Reflect 163263 Pokrowiec Na Deskę Do Prasowania 120x38 Cm

plus
Vileda

Vileda Total Reflect 163263 Pokrowiec Na Deskę Do Prasowania 120x38 Cm

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Vileda Total Reflect 163263 Pokrowiec Na Deskę Do Prasowania 120x38 Cm

Żelazny pokrowiec na stół Total Reflect Vileda 163263. Pokrowiec na stół ułatwiający prasowanie i szybszy, dzięki wodoodpornej metalowej warstwie, która odbija 100% ciepła i pary na naszej odzieży. Unikaj upadku w ziemię. Łatwe mocowanie za pomocą klipsa. Dopasowuje się do wszystkich stołów o wymiarach 120x38cm i 130x45cm.


Dane techniczne:

Materiał metaliczny z cząstkami aluminium
Typ: Pochwa
Wymiary: 120x38 / 130x45 cm
Model: Całkowite odbicie
Chcesz kupić Vileda Total Reflect 163263 Pokrowiec Na Deskę Do Prasowania 120x38 Cm? Jesteś w odpowiednim miejscu! W kategorii Okowy w sklepie online elektronika i komputery można znaleźć duży wybór różnych modeli w najlepszej cenie. Znajdź najlepsze produkty elektronika i komputery, dopasowane do twoich potrzeb w techinn. Szukasz prezentu? Nie przegap wyprzedaży Czyszczenie.

Cechy Vileda Total Reflect 163263 Pokrowiec Na Deskę Do Prasowania 120x38 Cm

Kolor
Szary

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Vileda Total Reflect 163263 Pokrowiec Na Deskę Do Prasowania 120x38 Cm

Produkt jakościowy

-

Pokrywa jest zgodna z oczekiwaniami, zatrzymuje parę i lepiej rozprowadza ciepło

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up