up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Vileda Total Reflect 167346 Deska Do Prasowania

plus
Vileda

Vileda Total Reflect 167346 Deska Do Prasowania

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Vileda Total Reflect 167346 Deska Do Prasowania

Całkowity stół odblaskowy m 120x38cm 167346 vileda. Średnia deska z powierzchnią do prasowania 120x38cm, stabilna i wytrzymała. Wyposażony w wodoodporną w 100% metaliczną blachę, która odbija parę i ciepło, przyspiesza prasowanie i zapobiega upadkom na podłogę i na pokrowiec. Dodatkowo posiada podstawkę na żelazko xxl oraz regulację wysokości 75-96cm. Pokrowiec wykonany jest z pianki i bawełny. Odpowiednie centrum prasowania.


Dane techniczne:

Waga: 5,2 kg
- Wymiary: 120x38 cm
- Typ: deska do prasowania
Vileda Total Reflect 167346 Deska Do Prasowania jest idealny, by dopełnić twój sprzęt elektronika i komputery. W twoim sklepie online techinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na techinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym elektronika i komputery znajdziesz inne produkty elektronika i komputery dopełniające Vileda Total Reflect 167346 Deska Do Prasowania.

Cechy Vileda Total Reflect 167346 Deska Do Prasowania

Kolor
Przezroczysty

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up